7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Ihsan Algashami

Årsinkomst: Kolla Ihsans lön anonymt

Personnummer: 20080506- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 6 maj 2008

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Ihsan Algashami

Förnamn: Ihsan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Algashami

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2008-05-06

Gatuadress: Vougts väg 1 lgh 1301

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 213 72

Postort: Malmö

Distrikt: Västra Skrävlinge

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ihsan Algashami är en 18 årig man bosatt i Malmö kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 84 kvm . Där har han bott i sammanlagt 18 år och 49 dagar sedan 6 maj 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ihsan Algashami?

Vad tjänar Ihsan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ihsans
Kreditstatus?

Nyfiken på Ihsans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vougts väg 1 lgh 1301

Latitud: 55.588867   |   Longitud: 13.053669

Registrerat på adressen


Vougts väg 1 lgh 1301
213 72 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ihsan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ihsan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ihsans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 84 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ihsan har inga bolagsengagemang


Mer om Ihsan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 49 dagar)

Födelsedag

06 maj (en torsdag om 316 dagar)

Födelsedatum

2008-05-06 (en tisdag för 6 623 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 317 dagar (en lördag)

Ihsan Algashami är en 18 årig man bosatt i Malmö kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 84 kvm . Där har han bott i sammanlagt 18 år och 49 dagar sedan 6 maj 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Ihsans bostadsområde, på postnummer 213 72, har 12,89 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 153 282 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Ihsans ingår. Ihsans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 284.

Ihsan bor tillsammans med 3 personer: Hameedah Mankhi , Aye Algashami , Mohsin Algashami . Han är inte gift.

Vill du fira Ihsans födelsedag ska du gratulera honom om 316 dagar då han fyller 19 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 317 dagar (en lördag).

Ihsan har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Ihsan i Sverige det senaste kvartalet är Ihsan Kayhan i Stockholm, Ihsan Talal i Staffanstorp och Ihsan Tiftikci i Handen.

Informationen om Ihsan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ihsan Algashami