7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-30

Dzestina Liutkute

Årsinkomst: Kolla Dzestinas lön anonymt

Personnummer: 20080514- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 14 maj 2008

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Dzestina Liutkute

Förnamn: Dzestina

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Liutkute

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2015-06-22

Gatuadress: Marås Herrgård 1

Postnummer: 583 91

Postort: Vikingstad

Distrikt: Västerlösa

Församling: Vikingstads församling (058018)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Dzestina Liutkute är en 18 årig kvinna och bosatt på Marås Herrgård 1 i Vikingstad. Hennes bostad är ett lantbruk på 280 kvm . Hon flyttade in på adressen den 22 juni 2015 och har sammanlagt bott där i 11 år och 38 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Dzestina Liutkute?

Vad tjänar Dzestina?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Dzestinas
Kreditstatus?

Nyfiken på Dzestinas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Marås Herrgård 1

Latitud: 58.423139   |   Longitud: 15.328554

Registrerat på adressen


Marås Herrgård 1
583 91 Vikingstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Dzestina kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Dzestina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Dzestinas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 280 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Dzestina har inga bolagsengagemang


Mer om Dzestina


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 77 dagar)

Födelsedag

14 maj (en fredag om 288 dagar)

Födelsedatum

2008-05-14 (en onsdag för 6 651 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 289 dagar (en söndag)

Dzestina Liutkute är en 18 årig kvinna och bosatt på Marås Herrgård 1 i Vikingstad. Hennes bostad är ett lantbruk på 280 kvm . Hon flyttade in på adressen den 22 juni 2015 och har sammanlagt bott där i 11 år och 38 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Dzestinas bostadsområde, på postnummer 583 91, är 438 509 kr per år och 2,91 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Dzestinas ingår. Dzestinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 163.

Dzestina bor tillsammans med 3 personer: Ann Sofi Maria Olai , Ilona Liutkuviene , Arunas Liutkus . Dzestina är inte gift.

Dzestinas nästa födelsedag är om 288 dagar då hon fyller 19 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 155 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 1 år och 289 dagar (en söndag).

Dzestina har inga bolagsengagemang.

Informationen om Dzestina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Dzestina Liutkute