7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Diego Gabriel Chavez Karlsson

Årsinkomst: Kolla Diegos lön anonymt

Personnummer: 20080523- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 23 maj 2008

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 24 mars

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Diego Gabriel Chavez Karlsson

Förnamn: Diego Gabriel

Tilltalsnamn: Diego

Efternamn: Karlsson

Mellannamn: Chavez

Folkbokföring

Adressändring: 2015-11-18

Gatuadress: Lovisedalsvägen 83

Postnummer: 138 39

Postort: Älta

Distrikt: Nacka

Församling: Nacka församling (018201)

Kommun: Nacka (0182)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Diego

Diego Chavez Karlsson är en 18 årig man och bosatt på Lovisedalsvägen 83 i Älta. Hans bostad är ett kedjehus på 133 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 november 2015 och har sammanlagt bott där i 10 år och 218 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Diego

Informationen om Diego kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Diego Karlsson?

Vad tjänar Diego?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Diegos
Kreditstatus?

Nyfiken på Diegos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lovisedalsvägen 83

Latitud: 59.249262   |   Longitud: 18.191437

Registrerat på adressen


Lovisedalsvägen 83
138 39 Älta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Diego kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Diego hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Diegos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 133 kvm

Byggår: 2015

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Diego har inga bolagsengagemang


Mer om Diego


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 32 dagar)

Födelsedag

23 maj (en söndag om 333 dagar)

Födelsedatum

2008-05-23 (en fredag för 6 606 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 334 dagar (en tisdag)

Diego Chavez Karlsson är en 18 årig man och bosatt på Lovisedalsvägen 83 i Älta. Hans bostad är ett kedjehus på 133 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 november 2015 och har sammanlagt bott där i 10 år och 218 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Diegos bostadsområde, på postnummer 138 39, är 593 420 kr per år och 0,76 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Diegos ingår. Diegos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 241.

Diego bor tillsammans med 3 personer: Judith Chavez , Gustavo Chavez Karlsson , Walter Agustin Karlsson . Diego är inte gift.

Diegos nästa födelsedag är om 333 dagar då han fyller 19 år. Hans namnsdag är om 273 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 334 dagar (en tisdag).

Namnet Gabriel är 'Hebreiskt namn med bet. ’Guds kämpe’'.

Diego har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Diego i Sverige Diego Martinez Parra i Gustavsberg, Diego Gonzalez Oyarzo i Handen och Diego Gutierrez Lycksell i Falun.

Informationen om Diego kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Diego Chavez Karlsson