7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Ervin Sallkaj

Årsinkomst: Kolla Ervins lön anonymt

Personnummer: 20080527- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 27 maj 2008

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Ervin Sallkaj

Förnamn: Ervin

Tilltalsnamn: Ervin

Efternamn: Sallkaj

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2014-03-01

Gatuadress: Apelvägen 95

Postnummer: 703 58

Postort: Örebro

Distrikt: Örebro Mikael

Församling: Mikaels församling (188030)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ervin

Ervin Sallkaj är 18 år gammal och bor på Apelvägen 95 i Örebro. Hans bostad är en lägenhet på 98 kvm . Där har han bott i 12 år och 121 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2014. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ervin

Informationen om Ervin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ervin Sallkaj?

Vad tjänar Ervin?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ervins
Kreditstatus?

Nyfiken på Ervins Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Apelvägen 95

Latitud: 59.283639   |   Longitud: 15.190445

Registrerat på adressen


Apelvägen 95
703 58 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ervin kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ervin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ervins bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 98 kvm

Byggår: 1963

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ervin har inga bolagsengagemang


Mer om Ervin


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 34 dagar)

Födelsedag

27 maj (en torsdag om 331 dagar)

Födelsedatum

2008-05-27 (en tisdag för 6 608 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 332 dagar (en lördag)

Ervin Sallkaj är 18 år gammal och bor på Apelvägen 95 i Örebro. Hans bostad är en lägenhet på 98 kvm . Där har han bott i 12 år och 121 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2014. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 703 58, som är Ervins bostadsområde, är medelinkomsten 426 097 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,44 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Ervins ingår. Ervins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 209.

Ervin bor tillsammans med 4 personer: Erjola Sallkaj , Arijane Sallkaj , Elona Sallkaj , Ismet Sallkaj . Ervin är inte gift.

Ervin har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 331 dagar då han fyller 19 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 332 dagar (en lördag).

Ervin har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ervin i Sverige Ervin Oláh i Huskvarna, Ervin Hubijar i Värnamo och Ervin Schömer i Lidingö.

Informationen om Ervin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ervin Sallkaj