7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Rohullah Abbasi

Årsinkomst: Kolla Rohullahs lön anonymt

Personnummer: 20080608- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 8 juni 2008

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Rohullah Abbasi

Förnamn: Rohullah

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abbasi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2025-07-18

Gatuadress: Avstyckningsvägen 15

Postnummer: 145 60

Postort: Norsborg

Distrikt: Botkyrka

Församling: Botkyrka församling (012701)

Kommun: Botkyrka (0127)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Rohullah Abbasi är 18 år gammal och bor på Avstyckningsvägen 15 i Norsborg. Hans bostad är ett radhus på 136 kvm . Där har han bott i 343 dagar sedan han flyttade in den 18 juli 2025. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rohullah Abbasi?

Vad tjänar Rohullah?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rohullahs
Kreditstatus?

Nyfiken på Rohullahs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Avstyckningsvägen 15

Latitud: 59.232362   |   Longitud: 17.854852

Registrerat på adressen


Avstyckningsvägen 15
145 60 Norsborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rohullah kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rohullah hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rohullahs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 136 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rohullah har inga bolagsengagemang


Mer om Rohullah


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 18 dagar)

Födelsedag

08 juni (en tisdag om 347 dagar)

Födelsedatum

2008-06-08 (en söndag för 6 592 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 348 dagar (en torsdag)

Rohullah Abbasi är 18 år gammal och bor på Avstyckningsvägen 15 i Norsborg. Hans bostad är ett radhus på 136 kvm . Där har han bott i 343 dagar sedan han flyttade in den 18 juli 2025. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 145 60, som är Rohullahs bostadsområde, är medelinkomsten 275 819 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,63 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Rohullahs ingår. Rohullahs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 54.

Rohullah bor tillsammans med 3 personer: Shakila Abbasi , Habibullah Abbasi , Asadullah Abbasi . Rohullah är inte gift.

Rohullah har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 347 dagar då han fyller 19 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 348 dagar (en torsdag).

Rohullah har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rohullah i Sverige Rohullah Khirzia i Älvsjö, Rohullah Kheil i Alingsås och Rohullah Towfiqzadeh i Luleå.

Informationen om Rohullah kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rohullah Abbasi