7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Dani Almhini

Årsinkomst: Kolla Danis lön anonymt

Personnummer: 20080615- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 18 år

Födelsedag: 15 juni 2008

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Dani Almhini

Förnamn: Dani

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Almhini

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2025-08-18

Gatuadress: Munkgatan 2 E

Postnummer: 681 32

Postort: Kristinehamn

Distrikt: Kristinehamn

Församling: Kristinehamns församling (178101)

Kommun: Kristinehamn (1781)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Dani Almhini är en 18 årig man bosatt i Kristinehamn kommun. Han bor i en villa på 108 kvm . Där har han bott i sammanlagt 317 dagar sedan 18 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Dani Almhini?

Vad tjänar Dani?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Danis
Kreditstatus?

Nyfiken på Danis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Munkgatan 2 E

Latitud: 59.314706   |   Longitud: 14.124558

Registrerat på adressen


Munkgatan 2 E
681 32 Kristinehamn

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Dani kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Dani hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Danis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 108 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Dani har inga bolagsengagemang


Mer om Dani


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

18 år (och 16 dagar)

Födelsedag

15 juni (en tisdag om 349 dagar)

Födelsedatum

2008-06-15 (en söndag för 6 590 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 1 år och 350 dagar (en torsdag)

Dani Almhini är en 18 årig man bosatt i Kristinehamn kommun. Han bor i en villa på 108 kvm . Där har han bott i sammanlagt 317 dagar sedan 18 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Danis bostadsområde, på postnummer 681 32, har 4,47 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 378 730 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristinehamn där Danis ingår. Danis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.

Dani bor tillsammans med 3 personer: Amelia Almhini , Kamal Almheni , Heba Saffour . Han är inte gift.

Vill du fira Danis födelsedag ska du gratulera honom om 349 dagar då han fyller 19 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 1 år och 350 dagar (en torsdag).

Dani har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Dani i Sverige det senaste kvartalet är Dani Hyytiäinen i Huskvarna, Dani Virtanen i Bandhagen och Dani Dawood i Södertälje.

Informationen om Dani kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Dani Almhini