7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Melker Edvin Pettersson Hedström

Årsinkomst: Kolla Melkers lön anonymt

Personnummer: 20080810- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 10 augusti 2008

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 6 januari

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Melker Edvin Pettersson Hedström

Förnamn: Melker Edvin

Tilltalsnamn: Melker

Efternamn: Hedström

Mellannamn: Pettersson

Folkbokföring

Adressändring: 2025-05-01

Gatuadress: Landstingsvägen 1 lgh 1403

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 961 76

Postort: Boden

Distrikt: Överluleå

Församling: Överluleå församling (258201)

Kommun: Boden (2582)

Län: Norrbotten (25)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Melker

Melker Pettersson Hedström är en man på 17 år som bor på Landstingsvägen 1 lgh 1403 i Boden. Melkers bostad är en lägenhet med 5 rum på 113 kvm . Där har han bott i 1 år och 56 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Melker

Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Melker Hedström?

Vad tjänar Melker?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Melkers
Kreditstatus?

Nyfiken på Melkers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Landstingsvägen 1 lgh 1403

Latitud: 65.819572   |   Longitud: 21.665689

Registrerat på adressen


Landstingsvägen 1 lgh 1403
961 76 Boden

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BICHON FRISÉ Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2009-01-02 (17 år) Ägare Sofia Pettersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2009-01-02 (17 år) Sofia Pettersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Melker kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Melker hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Melkers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 5

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 113 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1958

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Melker har inga bolagsengagemang


Mer om Melker


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 320 dagar)

Födelsedag

10 augusti (en måndag om 45 dagar)

Födelsedatum

2008-08-10 (en söndag för 6 529 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 45 dagar (en torsdag)

Melker Pettersson Hedström är en man på 17 år som bor på Landstingsvägen 1 lgh 1403 i Boden. Melkers bostad är en lägenhet med 5 rum på 113 kvm . Där har han bott i 1 år och 56 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Melkers postnummer, 961 76, är medelinkomsten 304 429 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 13,01 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Melker och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Boden där Melker ingår. Melkers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 60.

Melker bor tillsammans med 3 personer: Kevin Hagerman , Kristoffer Ylisirkka , Sofia Pettersson . På adressen finns en hund (som Melker inte är ägare till). Han är inte gift.

På Melkers nästa födelsedag fyller han 18 år. Den inträffar om 45 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 45 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 194 dagar.

Namnet Melker är 'Tyskt namn, yngre form av Melchior (av ovisst urspr.; namn på en av de tre vise männen)'.

Melker har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Melker i Sverige Melker Isell i Staffanstorp, Melker Ahlquist i Göteborg och Melker Jernberg i Stockholm.

Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Melker Pettersson Hedström