7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

Mustafa Alsmail

Årsinkomst: Kolla Mustafas lön anonymt

Personnummer: 20080927- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 27 september 2008

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Mustafa Alsmail

Förnamn: Mustafa

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alsmail

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-06-16

Gatuadress: Tenorgatan 3 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 215 74

Postort: Malmö

Distrikt: Fosie

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mustafa Alsmail är 17 år gammal och bor på Tenorgatan 3 lgh 1001 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 91 kvm . Där har han bott i 1 år och 3 dagar sedan han flyttade in den 16 juni 2025. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mustafa Alsmail?

Vad tjänar Mustafa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mustafas
Kreditstatus?

Nyfiken på Mustafas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tenorgatan 3 lgh 1001

Latitud: 55.556245   |   Longitud: 13.007025

Registrerat på adressen


Tenorgatan 3 lgh 1001
215 74 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mustafa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mustafa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mustafas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 91 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1975

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mustafa har inga bolagsengagemang


Mer om Mustafa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 265 dagar)

Födelsedag

27 september (en söndag om 100 dagar)

Födelsedatum

2008-09-27 (en lördag för 6 474 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 100 dagar (en onsdag)

Mustafa Alsmail är 17 år gammal och bor på Tenorgatan 3 lgh 1001 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 91 kvm . Där har han bott i 1 år och 3 dagar sedan han flyttade in den 16 juni 2025. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 215 74, som är Mustafas bostadsområde, är medelinkomsten 221 824 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,22 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Mustafas ingår. Mustafas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 91.

Mustafa bor tillsammans med 4 personer: Amina Alsmail , Ghazi Ismail , Yousef Alabdo , Bayan Darwish . Mustafa är inte gift.

Mustafa har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 196 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 100 dagar då han fyller 18 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 100 dagar (en onsdag).

Mustafa har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mustafa i Sverige Mustafa Mahmoud i Malmö, Mustafa Jaralla i Tullinge och Mustafa Mohamed i Sävedalen.

Informationen om Mustafa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mustafa Alsmail