7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Abd Alkarim Albitar

Årsinkomst: Kolla Abd Alkarims lön anonymt

Personnummer: 20081003- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 3 oktober 2008

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Abd Alkarim Albitar

Förnamn: Abd Alkarim

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Albitar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-04-01

Gatuadress: Norrbågen 23 lgh 1205

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 5 från vänster

Postnummer: 806 34

Postort: Gävle

Distrikt: Gävle Maria

Församling: Gävle församling (218001)

Kommun: Gävle (2180)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Abd Alkarim Albitar är en 17 årig man och bosatt på Norrbågen 23 lgh 1205 i Gävle. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 85 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2018 och har sammanlagt bott där i 8 år och 91 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Abd Alkarim Albitar?

Vad tjänar Abd Alkarim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Abd Alkarims
Kreditstatus?

Nyfiken på Abd Alkarims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norrbågen 23 lgh 1205

Latitud: 60.693082   |   Longitud: 17.110894

Registrerat på adressen


Norrbågen 23 lgh 1205
806 34 Gävle

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Abd Alkarim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Abd Alkarim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Abd Alkarims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 85 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Abd Alkarim har inga bolagsengagemang


Mer om Abd Alkarim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 271 dagar)

Födelsedag

03 oktober (en lördag om 94 dagar)

Födelsedatum

2008-10-03 (en fredag för 6 480 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 94 dagar (en tisdag)

Abd Alkarim Albitar är en 17 årig man och bosatt på Norrbågen 23 lgh 1205 i Gävle. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 85 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2018 och har sammanlagt bott där i 8 år och 91 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Abd Alkarims bostadsområde, på postnummer 806 34, är 269 958 kr per år och 8,00 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gävle där Abd Alkarims ingår. Abd Alkarims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 165.

Abd Alkarim bor tillsammans med 2 personer: Heba Mahmod , Hosien Kayed Albitar . Abd Alkarim är inte gift.

Abd Alkarims nästa födelsedag är om 94 dagar då han fyller 18 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 94 dagar (en tisdag).

Abd Alkarim har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Abd Alkarim i Sverige Abd Salih i Malmö, Abd Aiesh i Göteborg och Abd Swidah i Västerås.

Informationen om Abd Alkarim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Abd Alkarim Albitar