7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-26
Melker Emilien Alexander Saindon
Årsinkomst: Kolla Melkers lön anonymt
Personnummer: 20081023-
Ålder: 17 år
Födelsedag: 23 oktober 2008
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 6 januari
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Melker Emilien Alexander Saindon
Förnamn: Melker Emilien Alexander
Tilltalsnamn: Melker
Efternamn: Saindon
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-03-25
Gatuadress: Kvinnebyvägen 182
Postnummer: 589 33
Postort: Linköping
Distrikt: Landeryd
Församling: Landeryds församling (058003)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Melker
Melker Saindon är en 17 årig man och bosatt på Kvinnebyvägen 182 i Linköping. Hans bostad är ett kedjehus på 146 kvm . Han flyttade in på adressen den 25 mars 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 93 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Melker
Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kvinnebyvägen 182
Registrerat på adressen
589 33 Linköping
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2013-08-03 (12 år) Ägare Alexandra Saindon Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2013-08-03 (12 år) | Alexandra Saindon | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Melker kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Melker hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Melkers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 146 kvm
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Melker har inga bolagsengagemang
Mer om Melker
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
17 år (och 246 dagar)
Födelsedag
23 oktober (en fredag om 119 dagar)
Födelsedatum
2008-10-23 (en torsdag för 6 455 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 2 år och 119 dagar (en måndag)
Melker Saindon är en 17 årig man och bosatt på Kvinnebyvägen 182 i Linköping. Hans bostad är ett kedjehus på 146 kvm . Han flyttade in på adressen den 25 mars 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 93 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Melkers bostadsområde, på postnummer 589 33, är 436 668 kr per år och 2,08 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Melkers ingår. Melkers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 336.
Melker bor tillsammans med 4 personer: Mathias Saindon , Samuel Norlin , Alexandra Saindon , Mathilda Norlin . På adressen finns också en hund registrerad som Melker inte är ägare till. Melker är inte gift.
Melkers nästa födelsedag är om 119 dagar då han fyller 18 år. Hans namnsdag är om 194 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 119 dagar (en måndag).
Namnet Melker är 'Tyskt namn, yngre form av Melchior (av ovisst urspr.; namn på en av de tre vise männen)'.
Melker har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Melker i Sverige Melker Isell i Staffanstorp, Melker Ahlquist i Göteborg och Melker Jernberg i Stockholm.
Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Melker Saindon
Var bor Melker?
Hur gammal är Melker?
Melker Saindon är 17 år gammal och föddes den 23 oktober 2008. Han fyller 18 år den 23 oktober.
Har Melker några bolagsengagemang?
Melker har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Melker några fordon?
Är Melker gift?
Melker är inte gift.
Vilket telefonnummer har Melker?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Melker.
Vilket stjärntecken har Melker?
Melker har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Melker folkbokförd?
Melker Saindon är folkbokförd i Linköping kommun.
Vilket län tillhör Melker?
Melker Saindon tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Melker?
Melker Saindon tillhör Landeryds församling.