7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Asmaa Abdirizaak Mohamud Hassan

Årsinkomst: Kolla Asmaas lön anonymt

Personnummer: 20081123- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 23 november 2008

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Asmaa Abdirizaak Mohamud Hassan

Förnamn: Asmaa Abdirizaak Mohamud

Tilltalsnamn: Asmaa

Efternamn: Hassan

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-10-01

Gatuadress: Knektgatan 63 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 587 38

Postort: Linköping

Distrikt: Berga

Församling: Linköpings Berga församling (058033)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Asmaa

Asmaa Hassan är en 17 årig kvinna och bosatt på Knektgatan 63 lgh 1001 i Linköping. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 97 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 oktober 2016 och har sammanlagt bott där i 9 år och 272 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Asmaa

Informationen om Asmaa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Asmaa Hassan?

Vad tjänar Asmaa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Asmaas
Kreditstatus?

Nyfiken på Asmaas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Knektgatan 63 lgh 1001

Latitud: 58.394701   |   Longitud: 15.634815

Registrerat på adressen


Knektgatan 63 lgh 1001
587 38 Linköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Asmaa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Asmaa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Asmaas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 97 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Asmaa har inga bolagsengagemang


Mer om Asmaa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 219 dagar)

Födelsedag

23 november (en måndag om 146 dagar)

Födelsedatum

2008-11-23 (en söndag för 6 428 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 146 dagar (en torsdag)

Asmaa Hassan är en 17 årig kvinna och bosatt på Knektgatan 63 lgh 1001 i Linköping. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 97 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 oktober 2016 och har sammanlagt bott där i 9 år och 272 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Asmaas bostadsområde, på postnummer 587 38, är 217 103 kr per år och 9,17 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Asmaas ingår. Asmaas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 304.

Asmaa bor tillsammans med 3 personer: Deqo Mohamed Hassan , Aniso Abdirizaak Mohamud Hassan , Abdirizaak Hassan . Asmaa är inte gift.

Asmaas nästa födelsedag är om 146 dagar då hon fyller 18 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 2 år och 146 dagar (en torsdag).

Asmaa har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Asmaa i Sverige Asmaa Hameed i Kristianstad, Asmaa Al-Debis i Alafors och Asmaa Shnawa i Angered.

Informationen om Asmaa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Asmaa Hassan