7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Savanna Thimea Norén

Årsinkomst: Kolla Savannas lön anonymt

Personnummer: 20081126- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 26 november 2008

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Savanna Thimea Norén

Förnamn: Savanna Thimea

Tilltalsnamn: Savanna

Efternamn: Norén

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-04-12

Gatuadress: Snipan 3 lgh 1303

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 444 30

Postort: Stenungsund

Distrikt: Norum

Församling: Norums församling (141502)

Kommun: Stenungsund (1415)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Savanna

Savanna Norén är en 17 årig kvinna bosatt i Stenungsund kommun. Hon bor i en lägenhet med 5 rum på 122 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 3 år och 105 dagar sedan 12 april 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Savanna

Informationen om Savanna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Savanna Norén?

Vad tjänar Savanna?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Savannas
Kreditstatus?

Nyfiken på Savannas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Snipan 3 lgh 1303

Latitud: 58.065038   |   Longitud: 11.817096

Registrerat på adressen


Snipan 3 lgh 1303
444 30 Stenungsund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2006-10-11 (19 år) Ägare Martina Norén Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2006-10-11 (19 år) Martina Norén Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Savanna kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Savanna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Savannas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 5

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 122 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1989

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Savanna har inga bolagsengagemang


Mer om Savanna


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 242 dagar)

Födelsedag

26 november (en torsdag om 123 dagar)

Födelsedatum

2008-11-26 (en onsdag för 6 451 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 123 dagar (en söndag)

Savanna Norén är en 17 årig kvinna bosatt i Stenungsund kommun. Hon bor i en lägenhet med 5 rum på 122 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 3 år och 105 dagar sedan 12 april 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I Savannas bostadsområde, på postnummer 444 30, har 2,36 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 382 644 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stenungsund där Savannas ingår. Savannas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Savanna bor tillsammans med en 39 årig kvinna vid namn Martina Norén. Hon registrerades på adressen den 1 december 2022, och har bott där totalt 3 år och 237 dagar. De har också en hund i bostaden som Savanna inte är ägare till. Hon är inte gift.

Vill du fira Savannas födelsedag ska du gratulera henne om 123 dagar då hon fyller 18 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 159 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 2 år och 123 dagar (en söndag).

Savanna har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Savanna i Sverige det senaste kvartalet är Savanna Kostenius i Uppsala, Savanna Aljaderi i Mölndal och Savanna Hedzic Rosvall i Ystad.

Informationen om Savanna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Savanna Norén