7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Lemar Alhaj Ibrahim
Årsinkomst: Kolla Lemars lön anonymt
Personnummer: 20081127-
Ålder: 17 år
Födelsedag: 27 november 2008
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Lemar Alhaj Ibrahim
Förnamn: Lemar
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Alhaj Ibrahim
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2017-05-01
Gatuadress: Parkgatan 39 C
Postnummer: 383 37
Postort: Mönsterås
Distrikt: Mönsterås
Församling: Mönsterås församling (086101)
Kommun: Mönsterås (0861)
Län: Kalmar (08)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lemar Alhaj Ibrahim är 17 år gammal och bor på Parkgatan 39 C i Mönsterås. Hennes bostad är en lägenhet på 111 kvm . Där har hon bott i 9 år och 53 dagar sedan hon flyttade in den 1 maj 2017. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Parkgatan 39 C
Registrerat på adressen
383 37 Mönsterås
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lemar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lemar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lemars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 111 kvm
Byggår: 1958
Bolagsengagemang | 0 st
Lemar har inga bolagsengagemang
Mer om Lemar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
17 år (och 208 dagar)
Födelsedag
27 november (en fredag om 157 dagar)
Födelsedatum
2008-11-27 (en torsdag för 6 417 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 2 år och 157 dagar (en måndag)
Lemar Alhaj Ibrahim är 17 år gammal och bor på Parkgatan 39 C i Mönsterås. Hennes bostad är en lägenhet på 111 kvm . Där har hon bott i 9 år och 53 dagar sedan hon flyttade in den 1 maj 2017. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 383 37, som är Lemars bostadsområde, är medelinkomsten 257 161 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,82 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Mönsterås där Lemars ingår. Lemars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.
Lemar bor tillsammans med 2 personer: Brlant Merza , Mohamad Kamal Alhaj Ibrahim . Lemar är inte gift.
Lemar har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 157 dagar då hon fyller 18 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 2 år och 157 dagar (en måndag).
Lemar har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lemar i Sverige Lemar Hamid i Jönköping, Lemar Ahmed i Staffanstorp och Lemar Ismael i Halmstad.
Informationen om Lemar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lemar Alhaj Ibrahim
Var bor Lemar?
Hur gammal är Lemar?
Lemar Alhaj Ibrahim är 17 år gammal och föddes den 27 november 2008. Hon fyller 18 år den 27 november.
Har Lemar några bolagsengagemang?
Lemar har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lemar några fordon?
Är Lemar gift?
Lemar är inte gift.
Vilket telefonnummer har Lemar?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lemar.
Vilket stjärntecken har Lemar?
Lemar har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Lemar folkbokförd?
Lemar Alhaj Ibrahim är folkbokförd i Mönsterås kommun.
Vilket län tillhör Lemar?
Lemar Alhaj Ibrahim tillhör Kalmar.
Vilken församling tillhör Lemar?
Lemar Alhaj Ibrahim tillhör Mönsterås församling.