7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Anton Henrik Halkonen

Årsinkomst: Kolla Antons lön anonymt

Personnummer: 20081128- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 28 november 2008

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 17 januari

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Anton Henrik Halkonen

Förnamn: Anton Henrik

Tilltalsnamn: Anton

Efternamn: Halkonen

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-06-26

Gatuadress: Askungevägen 4

Postnummer: 771 55

Postort: Ludvika

Distrikt: Norrbärke

Församling: Norrbärke församling (206101)

Kommun: Smedjebacken (2061)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anton

Anton Halkonen är 17 år gammal och bor på Askungevägen 4 i Ludvika. Hans bostad är en villa på 172 kvm . Där har han bott i 13 år och 22 dagar sedan han flyttade in den 26 juni 2013. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Anton

Informationen om Anton kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anton Halkonen?

Vad tjänar Anton?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Antons
Kreditstatus?

Nyfiken på Antons Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Askungevägen 4

Latitud: 60.150077   |   Longitud: 15.233755

Registrerat på adressen


Askungevägen 4
771 55 Ludvika

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anton kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anton hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Antons bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 172 kvm

Byggår: 1989

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anton har inga bolagsengagemang


Mer om Anton


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 232 dagar)

Födelsedag

28 november (en lördag om 133 dagar)

Födelsedatum

2008-11-28 (en fredag för 6 441 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 133 dagar (en tisdag)

Anton Halkonen är 17 år gammal och bor på Askungevägen 4 i Ludvika. Hans bostad är en villa på 172 kvm . Där har han bott i 13 år och 22 dagar sedan han flyttade in den 26 juni 2013. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 771 55, som är Antons bostadsområde, är medelinkomsten 433 519 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,03 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Smedjebacken där Antons ingår. Antons lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Anton bor tillsammans med 3 personer: Hanna Maria Halkonen , Andreas Halkonen Nilsson , Oscar Halkonen . Anton är inte gift.

Anton har namnsdag om 183 dagar och nästa födelsedag inträffar om 133 dagar då han fyller 18 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 133 dagar (en tisdag).

Namnet Anton är 'Tysk kortform av det latinska namnet Anto´nius (urspr. grekiskt och med bet. ’den oskattbare’)'.

Anton har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anton i Sverige Anton Palfi Osika i Stockholm, Anton Juholt i Ljungsbro och Anton Annerfeldt i Svedala.

Informationen om Anton kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anton Halkonen