7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Bajram Murati

Årsinkomst: Kolla Bajrams lön anonymt

Personnummer: 20081208- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 8 december 2008

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Bajram Murati

Förnamn: Bajram

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Murati

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-01-01

Gatuadress: Hjalmar Bergmans väg 58 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 703 59

Postort: Örebro

Distrikt: Örebro Mikael

Församling: Mikaels församling (188030)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Bajram Murati är 17 år gammal och bor på Hjalmar Bergmans väg 58 lgh 1002 i Örebro. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 65 kvm . Där har han bott i 4 år och 177 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2022. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bajram Murati?

Vad tjänar Bajram?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bajrams
Kreditstatus?

Nyfiken på Bajrams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hjalmar Bergmans väg 58 lgh 1002

Latitud: 59.288983   |   Longitud: 15.199019

Registrerat på adressen


Hjalmar Bergmans väg 58 lgh 1002
703 59 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bajram kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bajram hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bajrams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 65 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1958

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bajram har inga bolagsengagemang


Mer om Bajram


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 201 dagar)

Födelsedag

08 december (en tisdag om 164 dagar)

Födelsedatum

2008-12-08 (en måndag för 6 410 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 164 dagar (en fredag)

Bajram Murati är 17 år gammal och bor på Hjalmar Bergmans väg 58 lgh 1002 i Örebro. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 65 kvm . Där har han bott i 4 år och 177 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2022. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 703 59, som är Bajrams bostadsområde, är medelinkomsten 223 805 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,75 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Bajrams ingår. Bajrams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 212.

Bajram delar bostaden med Safet Murati, en 52 årig man. Han flyttade in den 1 januari 2022 och har bott där totalt 4 år och 177 dagar. Bajram är inte gift.

Bajram har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 164 dagar då han fyller 18 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 164 dagar (en fredag).

Bajram har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bajram i Sverige Bajram Jukovic i Stockholm, Bajram Tabaku i Uddevalla och Bajram Shala i Timrå.

Informationen om Bajram kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bajram Murati