7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Saif Mohammed Saleh Alsweidi

Årsinkomst: Kolla Saifs lön anonymt

Personnummer: 20081208- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 8 december 2008

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Saif Mohammed Saleh Alsweidi

Förnamn: Saif Mohammed Saleh

Tilltalsnamn: Saif

Efternamn: Alsweidi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-11-01

Gatuadress: Kungsmarksvägen 51 lgh 1501

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 371 44

Postort: Karlskrona

Distrikt: Karlskrona stadsdistrikt

Församling: Karlskrona stadsförsamling (108001)

Kommun: Karlskrona (1080)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Saif

Saif Alsweidi är 17 år gammal och bor på Kungsmarksvägen 51 lgh 1501 i Karlskrona. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 99 kvm . Där har han bott i 12 år och 248 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2013. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Saif

Informationen om Saif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Saif Alsweidi?

Vad tjänar Saif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Saifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Saifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kungsmarksvägen 51 lgh 1501

Latitud: 56.196726   |   Longitud: 15.620143

Registrerat på adressen


Kungsmarksvägen 51 lgh 1501
371 44 Karlskrona

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Saif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Saif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Saifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 99 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Saif har inga bolagsengagemang


Mer om Saif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 211 dagar)

Födelsedag

08 december (en tisdag om 154 dagar)

Födelsedatum

2008-12-08 (en måndag för 6 420 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 154 dagar (en fredag)

Saif Alsweidi är 17 år gammal och bor på Kungsmarksvägen 51 lgh 1501 i Karlskrona. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 99 kvm . Där har han bott i 12 år och 248 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2013. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 371 44, som är Saifs bostadsområde, är medelinkomsten 182 470 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,14 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Saifs ingår. Saifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.

Saif bor tillsammans med 2 personer: Saleh Ahmed Alsweidi , Nehal Ahmad Mohammed Saleh . Saif är inte gift.

Saif har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 154 dagar då han fyller 18 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 154 dagar (en fredag).

Saif har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Saif i Sverige Saif Al-Sammarraie i Jordbro, Saif Kassem i Stockholm och Saif Sabea i Kista.

Informationen om Saif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Saif Alsweidi