7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Anel Maksutoski
Årsinkomst: Kolla Anels lön anonymt
Personnummer: 20081215-
Ålder: 17 år
Födelsedag: 15 december 2008
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Anel Maksutoski
Förnamn: Anel
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Maksutoski
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-02-24
Gatuadress: Gärdesvägen 33
Postnummer: 281 41
Postort: Hässleholm
Distrikt: Hässleholm
Församling: Hässleholms församling (129301)
Kommun: Hässleholm (1293)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Anel Maksutoski är en 17 årig man bosatt i Hässleholm kommun. Han bor i ett radhus på 116 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 128 dagar sedan 24 februari 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gärdesvägen 33
Registrerat på adressen
281 41 Hässleholm
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anel kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anels bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 116 kvm
Byggår: 1976
Bolagsengagemang | 0 st
Anel har inga bolagsengagemang
Mer om Anel
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
17 år (och 199 dagar)
Födelsedag
15 december (en tisdag om 166 dagar)
Födelsedatum
2008-12-15 (en måndag för 6 408 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 2 år och 166 dagar (en fredag)
Anel Maksutoski är en 17 årig man bosatt i Hässleholm kommun. Han bor i ett radhus på 116 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 128 dagar sedan 24 februari 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Anels bostadsområde, på postnummer 281 41, har 6,69 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 211 765 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Anels ingår. Anels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.
Anel bor tillsammans med 2 personer: Salija Maksutoski , Atidje Maksutoska . Han är inte gift.
Vill du fira Anels födelsedag ska du gratulera honom om 166 dagar då han fyller 18 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 166 dagar (en fredag).
Anel har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Anel i Sverige det senaste kvartalet är Anel Dunic i Gnosjö, Anel Alagic i Arlöv och Anel Pasdar i Älmhult.
Informationen om Anel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anel Maksutoski
Var bor Anel?
Hur gammal är Anel?
Anel Maksutoski är 17 år gammal och föddes den 15 december 2008. Han fyller 18 år den 15 december.
Har Anel några bolagsengagemang?
Anel har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anel några fordon?
Är Anel gift?
Anel är inte gift.
Vilket telefonnummer har Anel?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anel.
Vilket stjärntecken har Anel?
Anel har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Anel folkbokförd?
Anel Maksutoski är folkbokförd i Hässleholm kommun.
Vilket län tillhör Anel?
Anel Maksutoski tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Anel?
Anel Maksutoski tillhör Hässleholms församling.