7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Yusef Samadi

Årsinkomst: Kolla Yusefs lön anonymt

Personnummer: 20090119- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 19 januari 2009

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Yusef Samadi

Förnamn: Yusef

Tilltalsnamn: Yusef

Efternamn: Samadi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-05-01

Gatuadress: Författargatan 4 G

Postnummer: 703 70

Postort: Örebro

Distrikt: Örebro Mikael

Församling: Mikaels församling (188030)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Yusef

Yusef Samadi är en man på 17 år som bor på Författargatan 4 G i Örebro. Yusefs bostad är en lägenhet med 4 rum på 111 kvm . Där har han bott i 15 år och 60 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Yusef

Informationen om Yusef kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Yusef Samadi?

Vad tjänar Yusef?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Yusefs
Kreditstatus?

Nyfiken på Yusefs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Författargatan 4 G

Latitud: 59.296443   |   Longitud: 15.194663

Registrerat på adressen


Författargatan 4 G
703 70 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Yusef kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Yusef hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Yusefs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 111 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Yusef har inga bolagsengagemang


Mer om Yusef


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 162 dagar)

Födelsedag

19 januari (en tisdag om 203 dagar)

Födelsedatum

2009-01-19 (en måndag för 6 371 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 203 dagar (en fredag)

Yusef Samadi är en man på 17 år som bor på Författargatan 4 G i Örebro. Yusefs bostad är en lägenhet med 4 rum på 111 kvm . Där har han bott i 15 år och 60 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Yusefs postnummer, 703 70, är medelinkomsten 187 100 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 14,33 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Yusef och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Yusef ingår. Yusefs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 252.

Yusef bor tillsammans med 3 personer: Sadaf Niazi , Samir Samadi , Diana Povilaityte . Han är inte gift.

På Yusefs nästa födelsedag fyller han 18 år. Den inträffar om 203 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 203 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Yusef har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Yusef i Sverige Yusef Wild Bilal i Norrköping, Yusef Karakurt i Handen och Yusef Issa i Göteborg.

Informationen om Yusef kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Yusef Samadi