7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Isak John Benjamin Larsson
Årsinkomst: Kolla Isaks lön anonymt
Personnummer: 20090127-
Ålder: 17 år
Födelsedag: 27 januari 2009
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 19 december
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Isak John Benjamin Larsson
Förnamn: Isak John Benjamin
Tilltalsnamn: Isak
Efternamn: Larsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-01-27
Gatuadress: Hindergatan 8
Postnummer: 262 58
Postort: Ängelholm
Distrikt: Höja
Församling: Ängelholms församling (129201)
Kommun: Ängelholm (1292)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Isak
Isak Larsson är 17 år gammal och bor på Hindergatan 8 i Ängelholm. Hans bostad är en villa på 138 kvm . Där har han bott i 17 år och 140 dagar sedan han flyttade in den 27 januari 2009. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Isak
Informationen om Isak kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hindergatan 8
Registrerat på adressen
262 58 Ängelholm
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Isak kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Isak hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Isaks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 138 kvm
Byggår: 2007
Bolagsengagemang | 0 st
Isak har inga bolagsengagemang
Mer om Isak
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
17 år (och 140 dagar)
Födelsedag
27 januari (en onsdag om 225 dagar)
Födelsedatum
2009-01-27 (en tisdag för 6 349 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 2 år och 225 dagar (en lördag)
Isak Larsson är 17 år gammal och bor på Hindergatan 8 i Ängelholm. Hans bostad är en villa på 138 kvm . Där har han bott i 17 år och 140 dagar sedan han flyttade in den 27 januari 2009. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 262 58, som är Isaks bostadsområde, är medelinkomsten 470 682 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,65 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ängelholm där Isaks ingår. Isaks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 52.
Isak bor tillsammans med 3 personer: Åsa Larsson , Felix Larsson , Mathias Larsson . Isak är inte gift.
Isak har namnsdag om 186 dagar och nästa födelsedag inträffar om 225 dagar då han fyller 18 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 225 dagar (en lördag).
Namnet Isak är 'Bibliskt namn med bet. ’må han skratta’'.
Isak har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Isak i Sverige Isak Bjerkebo i Uppsala, Isak Andersson och Isak Andersson i Mariestad.
Informationen om Isak kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.