7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-21

Deema Ammar Al-Raheel

Årsinkomst: Kolla Deemas lön anonymt

Personnummer: 20090201- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 1 februari 2009

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Deema Ammar Al-Raheel

Förnamn: Deema Ammar

Tilltalsnamn: Deema

Efternamn: Al-Raheel

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-09-20

Gatuadress: Bergsättersvägen 8

Postnummer: 585 62

Postort: Linghem

Distrikt: Askeby

Församling: Åkerbo församling (058024)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Deema

Deema Al-Raheel är 17 år och bosatt på Bergsättersvägen 8 i Linghem. Hon bor i en villa på 115 kvm . Där har hon bott i 6 år och 304 dagar sedan hon flyttade in den 20 september 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Deema

Informationen om Deema kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Deema Al-Raheel?

Vad tjänar Deema?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Deemas
Kreditstatus?

Nyfiken på Deemas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bergsättersvägen 8

Latitud: 58.405065   |   Longitud: 15.842486

Registrerat på adressen


Bergsättersvägen 8
585 62 Linghem

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Deema kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Deema hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Deemas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 115 kvm

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Deema har inga bolagsengagemang


Mer om Deema


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 170 dagar)

Födelsedag

01 februari (en måndag om 195 dagar)

Födelsedatum

2009-02-01 (en söndag för 6 379 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 195 dagar (en torsdag)

Deema Al-Raheel är 17 år och bosatt på Bergsättersvägen 8 i Linghem. Hon bor i en villa på 115 kvm . Där har hon bott i 6 år och 304 dagar sedan hon flyttade in den 20 september 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 585 62, är medelinkomsten 450 086 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,51 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Deema ingår. Deemas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 193.

Deema bor tillsammans med 3 personer: Wasan Majeed Hameed Hameed , Ahmed Al-Raheel , Ammar Al-Raheel . Hon är inte gift.

Deema fyller 18 år om 195 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 164 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 20 år om 2 år och 195 dagar (en torsdag).

Deema har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Deema i Sverige Deema Al-Raheel i Linghem, Deema Ali Mohammad i Hässelby och Deema Aasy i Järfälla.

Informationen om Deema kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Deema Al-Raheel