7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Leona Leia Dag

Årsinkomst: Kolla Leonas lön anonymt

Personnummer: 20090217- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 17 februari 2009

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Leona Leia Dag

Förnamn: Leona Leia

Tilltalsnamn: Leona

Efternamn: Dag

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2021-06-01

Gatuadress: Mossbacken 1

Postnummer: 703 79

Postort: Örebro

Distrikt: Längbro

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leona

Leona Dag är 17 år gammal och bor på Mossbacken 1 i Örebro. Hennes bostad är en villa på 172 kvm . Där har hon bott i 5 år och 33 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2021. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Leona

Informationen om Leona kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leona Dag?

Vad tjänar Leona?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leonas
Kreditstatus?

Nyfiken på Leonas Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Mossbacken 1
703 79 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leona kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leona hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leonas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 172 kvm

Byggår: 2020

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Leona har inga bolagsengagemang


Mer om Leona


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 137 dagar)

Födelsedag

17 februari (en onsdag om 228 dagar)

Födelsedatum

2009-02-17 (en tisdag för 6 346 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 228 dagar (en lördag)

Leona Dag är 17 år gammal och bor på Mossbacken 1 i Örebro. Hennes bostad är en villa på 172 kvm . Där har hon bott i 5 år och 33 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2021. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 703 79, som är Leonas bostadsområde, är medelinkomsten 384 813 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,78 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Leonas ingår. Leonas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 283.

Leona bor tillsammans med 3 personer: Liv Dag , Lexie Dag , Chris Suleyman Dag . Leona är inte gift.

Leona har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 228 dagar då hon fyller 18 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 2 år och 228 dagar (en lördag).

Leona har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leona i Sverige Leona Svensson , Leona Nikq Gjonbalaj i Falköping och Leona Syla i Halmstad.

Informationen om Leona kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leona Dag