7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Wael Amer Al Bashash

Årsinkomst: Kolla Wael Amers lön anonymt

Personnummer: 20090219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 19 februari 2009

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Wael Amer Al Bashash

Förnamn: Wael Amer

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Bashash

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-01-02

Gatuadress: Strandvägen 26 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 793 30

Postort: Leksand

Distrikt: Leksand

Församling: Leksands församling (202901)

Kommun: Leksand (2029)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Wael Amer Al Bashash är en man på 17 år som bor på Strandvägen 26 lgh 1001 i Leksand. bostad är en lägenhet med 4 rum på 95 kvm . Där har han bott i 1 år och 192 dagar sedan han flyttade in den 2 januari 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Wael Amer Al Bashash?

Vad tjänar Wael Amer?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Wael Amers
Kreditstatus?

Nyfiken på Wael Amers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Strandvägen 26 lgh 1001

Latitud: 60.729246   |   Longitud: 15.002327

Registrerat på adressen


Strandvägen 26 lgh 1001
793 30 Leksand

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Wael Amer kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Wael Amer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Wael Amers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 95 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Wael Amer har inga bolagsengagemang


Mer om Wael Amer


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 144 dagar)

Födelsedag

19 februari (en fredag om 221 dagar)

Födelsedatum

2009-02-19 (en torsdag för 6 353 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 221 dagar (en måndag)

Wael Amer Al Bashash är en man på 17 år som bor på Strandvägen 26 lgh 1001 i Leksand. bostad är en lägenhet med 4 rum på 95 kvm . Där har han bott i 1 år och 192 dagar sedan han flyttade in den 2 januari 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Wael Amers postnummer, 793 30, är medelinkomsten 325 550 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,01 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Wael Amer och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Leksand där Wael Amer ingår. Wael Amers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Wael Amer bor tillsammans med 2 personer: Amer Mohamad Adnan Al Bashash , Thuraya Albateh . Han är inte gift.

På Wael Amers nästa födelsedag fyller han 18 år. Den inträffar om 221 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 221 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Wael Amer har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Wael Amer i Sverige Amer Kljako i Göteborg, Wael Appasi i Göteborg och Wael Hijazi i Rydebäck.

Informationen om Wael Amer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Wael Amer Al Bashash