7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Melker Einar Gerde Toll

Årsinkomst: Kolla Melkers lön anonymt

Personnummer: 20090508- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 8 maj 2009

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 6 januari

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Melker Einar Gerde Toll

Förnamn: Melker Einar Gerde

Tilltalsnamn: Melker

Efternamn: Toll

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-09-21

Gatuadress: Oxbergsvägen 1

Postnummer: 167 75

Postort: Bromma

Distrikt: Västerled

Församling: Västerleds församling (018029)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Melker

Melker Toll är 17 år gammal och bor på Oxbergsvägen 1 i Bromma. Hans bostad är en villa på 206 kvm . Där har han bott i 15 år och 291 dagar sedan han flyttade in den 21 september 2010. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Melker

Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Melker Toll?

Vad tjänar Melker?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Melkers
Kreditstatus?

Nyfiken på Melkers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Oxbergsvägen 1

Latitud: 59.328234   |   Longitud: 17.928711

Registrerat på adressen


Oxbergsvägen 1
167 75 Bromma

Företag på adressen | 4 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Melker kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Melker hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Melkers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 206 kvm

Byggår: 1933

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Melker har inga bolagsengagemang


Mer om Melker


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 62 dagar)

Födelsedag

08 maj (en lördag om 303 dagar)

Födelsedatum

2009-05-08 (en fredag för 6 271 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 303 dagar (en tisdag)

Melker Toll är 17 år gammal och bor på Oxbergsvägen 1 i Bromma. Hans bostad är en villa på 206 kvm . Där har han bott i 15 år och 291 dagar sedan han flyttade in den 21 september 2010. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 167 75, som är Melkers bostadsområde, är medelinkomsten 1 311 347 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,21 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Melkers ingår. Melkers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 65.

Melker bor tillsammans med 3 personer: Anna Falk Toll , Malte Toll , Magnus Toll . Melker är inte gift.

Melker har namnsdag om 181 dagar och nästa födelsedag inträffar om 303 dagar då han fyller 18 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 303 dagar (en tisdag).

Namnet Melker är 'Tyskt namn, yngre form av Melchior (av ovisst urspr.; namn på en av de tre vise männen)'.

Melker har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Melker i Sverige Melker Isell i Staffanstorp, Melker Ahlquist i Göteborg och Melker Jernberg i Stockholm.

Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Melker Toll