7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Charlie Erik Jonas Häggström

Årsinkomst: Kolla Charlies lön anonymt

Personnummer: 20090529- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 17 år

Födelsedag: 29 maj 2009

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 januari

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Charlie Erik Jonas Häggström

Förnamn: Charlie Erik Jonas

Tilltalsnamn: Charlie

Efternamn: Häggström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-05-29

Gatuadress: Barrstigen 31

Postnummer: 181 62

Postort: Lidingö

Distrikt: Lidingö

Församling: Lidingö församling (018601)

Kommun: Lidingö (0186)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Charlie

Charlie Häggström är en man på 17 år som bor på Barrstigen 31 i Lidingö. Charlies bostad är en villa på 169 kvm . Där har han bott i 17 år och 30 dagar sedan han flyttade in den 29 maj 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Charlie

Informationen om Charlie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Charlie Häggström?

Vad tjänar Charlie?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Charlies
Kreditstatus?

Nyfiken på Charlies Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Barrstigen 31

Latitud: 59.341350   |   Longitud: 18.205543

Registrerat på adressen


Barrstigen 31
181 62 Lidingö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Charlie kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Charlie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Charlies bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 169 kvm

Byggår: 1951

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Charlie har inga bolagsengagemang


Mer om Charlie


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

17 år (och 30 dagar)

Födelsedag

29 maj (en lördag om 335 dagar)

Födelsedatum

2009-05-29 (en fredag för 6 239 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 2 år och 335 dagar (en tisdag)

Charlie Häggström är en man på 17 år som bor på Barrstigen 31 i Lidingö. Charlies bostad är en villa på 169 kvm . Där har han bott i 17 år och 30 dagar sedan han flyttade in den 29 maj 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Charlies postnummer, 181 62, är medelinkomsten 947 862 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,43 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Charlie och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidingö där Charlie ingår. Charlies lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 94.

Charlie bor tillsammans med 3 personer: Ebba Sophia Louise Häggström , Martin Häggström , Lisen Häggström . Han är inte gift.

På Charlies nästa födelsedag fyller han 18 år. Den inträffar om 335 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 2 år och 335 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 214 dagar.

Charlie har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Charlie i Sverige Charlie Wågberg i Hägersten, Charlie Läckberg Melin i Enskede gård och Charlie Schulman i Stockholm.

Informationen om Charlie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Charlie Häggström