7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Saleh Mohamad Saleh
Årsinkomst: Kolla Salehs lön anonymt
Personnummer: 20090629-
Ålder: 16 år
Födelsedag: 29 juni 2009
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Saleh Mohamad Saleh
Förnamn: Saleh
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Mohamad Saleh
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-05-27
Gatuadress: Sunnerbogatan 5 C lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 286 32
Postort: Örkelljunga
Distrikt: Örkelljunga
Församling: Örkelljunga församling (125701)
Kommun: Örkelljunga (1257)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Saleh Mohamad Saleh är en man på 16 år som bor på Sunnerbogatan 5 C lgh 1201 i Örkelljunga. bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 6 år och 20 dagar sedan han flyttade in den 27 maj 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sunnerbogatan 5 C lgh 1201
Registrerat på adressen
286 32 Örkelljunga
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Saleh kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Saleh hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Salehs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 80 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Saleh har inga bolagsengagemang
Mer om Saleh
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
16 år (och 352 dagar)
Födelsedag
29 juni (en måndag om 13 dagar)
Födelsedatum
2009-06-29 (en måndag för 6 196 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 3 år och 13 dagar (en fredag)
Saleh Mohamad Saleh är en man på 16 år som bor på Sunnerbogatan 5 C lgh 1201 i Örkelljunga. bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 6 år och 20 dagar sedan han flyttade in den 27 maj 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Salehs postnummer, 286 32, är medelinkomsten 267 547 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,22 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Saleh och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örkelljunga där Saleh ingår. Salehs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.
Saleh bor tillsammans med 2 personer: Mohammad Rajeh Saleh , Sakina Mohamad . Han är inte gift.
På Salehs nästa födelsedag fyller han 17 år. Den inträffar om 13 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 13 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 199 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Saleh har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Saleh i Sverige Saleh Dirawi i Sundsvall, Saleh Saleh Ahmad i Borås och Saleh Rostam i Uppsala.
Informationen om Saleh kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.