7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-20
Alvin Michael Söderström
Årsinkomst: Kolla Alvins lön anonymt
Personnummer: 20090725-
Ålder: 16 år
Födelsedag: 25 juli 2009
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 mars
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Alvin Michael Söderström
Förnamn: Alvin Michael
Tilltalsnamn: Alvin
Efternamn: Söderström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-08-21
Gatuadress: Hantverkarevägen 7
Postnummer: 372 75
Postort: Johannishus
Distrikt: Hjortsberga
Församling: Ronneby församling (108101)
Kommun: Ronneby (1081)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Alvin
Alvin Söderström är en 16 årig man bosatt i Ronneby kommun. Han bor i en villa på 118 kvm . Där har han bott i sammanlagt 16 år och 303 dagar sedan 21 augusti 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Alvin
Informationen om Alvin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hantverkarevägen 7
Registrerat på adressen
372 75 Johannishus
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2007-06-21 (18 år) Ägare Caroline Söderström Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2007-06-21 (18 år) | Caroline Söderström | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Alvin kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Alvin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Alvins bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 118 kvm
Byggår: 1988
Bolagsengagemang | 0 st
Alvin har inga bolagsengagemang
Mer om Alvin
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
16 år (och 330 dagar)
Födelsedag
25 juli (en lördag om 35 dagar)
Födelsedatum
2009-07-25 (en lördag för 6 174 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 3 år och 35 dagar (en onsdag)
Alvin Söderström är en 16 årig man bosatt i Ronneby kommun. Han bor i en villa på 118 kvm . Där har han bott i sammanlagt 16 år och 303 dagar sedan 21 augusti 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Alvins bostadsområde, på postnummer 372 75, har 2,93 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 368 179 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ronneby där Alvins ingår. Alvins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.
Alvin bor tillsammans med 2 personer: Adde Söderström , Caroline Söderström . De har också en hund i bostaden som Alvin inte är ägare till. Han är inte gift.
Vill du fira Alvins födelsedag ska du gratulera honom om 35 dagar då han fyller 17 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 254 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 20 år om 3 år och 35 dagar (en onsdag).
Alvin har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Alvin i Sverige det senaste kvartalet är Alvin Mattisson i Kalmar, Alvin Hedin i Ramsele och Alvin Karlsson Synnergren i Heberg.
Informationen om Alvin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Alvin Söderström
Var bor Alvin?
Hur gammal är Alvin?
Alvin Söderström är 16 år gammal och föddes den 25 juli 2009. Han fyller 17 år den 25 juli.
Har Alvin några bolagsengagemang?
Alvin har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Alvin några fordon?
Är Alvin gift?
Alvin är inte gift.
Vilket telefonnummer har Alvin?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Alvin.
Vilket stjärntecken har Alvin?
Alvin har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Alvin folkbokförd?
Alvin Söderström är folkbokförd i Ronneby kommun.
Vilket län tillhör Alvin?
Alvin Söderström tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Alvin?
Alvin Söderström tillhör Ronneby församling.