7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Karl Ture Jakob Elmström
Årsinkomst: Kolla Tures lön anonymt
Personnummer: 20090803-
Ålder: 16 år
Födelsedag: 3 augusti 2009
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 28 april
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Karl Ture Jakob Elmström
Förnamn: Karl Ture Jakob
Tilltalsnamn: Ture
Efternamn: Elmström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-08-03
Gatuadress: Långängsvägen 17
Postnummer: 582 72
Postort: Linköping
Distrikt: Rystad
Församling: Åkerbo församling (058024)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ture
Ture Elmström är en 16 årig man och bosatt på Långängsvägen 17 i Linköping. Hans bostad är en villa på 70 kvm . Han flyttade in på adressen den 3 augusti 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 317 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ture
Informationen om Ture kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Långängsvägen 17
Registrerat på adressen
582 72 Linköping
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ture kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ture hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Tures bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 70 kvm
Byggår: 1953
Bolagsengagemang | 0 st
Ture har inga bolagsengagemang
Mer om Ture
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
16 år (och 317 dagar)
Födelsedag
03 augusti (en måndag om 48 dagar)
Födelsedatum
2009-08-03 (en måndag för 6 161 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 3 år och 48 dagar (en fredag)
Ture Elmström är en 16 årig man och bosatt på Långängsvägen 17 i Linköping. Hans bostad är en villa på 70 kvm . Han flyttade in på adressen den 3 augusti 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 317 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Tures bostadsområde, på postnummer 582 72, är 435 450 kr per år och 1,69 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Tures ingår. Tures lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 116.
Förutom Ture bor också Bengt Stefan Elmström på adressen. Där har han bott i 18 år och 125 dagar sedan han först registrerades där den 11 februari 2008. Ture är inte gift.
Tures nästa födelsedag är om 48 dagar då han fyller 17 år. Hans namnsdag är om 316 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 48 dagar (en fredag).
Namnet Ture är 'Nordiskt namn, sidoform till Tore'.
Ture har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ture i Sverige Ture Truedsson i Sibbhult, Ture Almkvist i Luleå och Ture Olsson i Gävle.
Informationen om Ture kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.