7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Viktoria Bello
Årsinkomst: Kolla Viktorias lön anonymt
Personnummer: 20090807-
Ålder: 16 år
Födelsedag: 7 augusti 2009
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 12 mars
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Viktoria Bello
Förnamn: Viktoria
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Bello
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-02-28
Gatuadress: Terapivägen 14 D lgh 1203
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 141 56
Postort: Huddinge
Distrikt: Flemingsberg
Församling: Flemingsbergs församling (012604)
Kommun: Huddinge (0126)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Viktoria Bello är 16 år gammal och bor på Terapivägen 14 D lgh 1203 i Huddinge. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 73 kvm . Där har hon bott i 2 år och 123 dagar sedan hon flyttade in den 28 februari 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Terapivägen 14 D lgh 1203
Registrerat på adressen
141 56 Huddinge
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Viktoria kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Viktoria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Viktorias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 73 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1975
Bolagsengagemang | 0 st
Viktoria har inga bolagsengagemang
Mer om Viktoria
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
16 år (och 328 dagar)
Födelsedag
07 augusti (en fredag om 37 dagar)
Födelsedatum
2009-08-07 (en fredag för 6 172 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 3 år och 37 dagar (en tisdag)
Viktoria Bello är 16 år gammal och bor på Terapivägen 14 D lgh 1203 i Huddinge. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 73 kvm . Där har hon bott i 2 år och 123 dagar sedan hon flyttade in den 28 februari 2024. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 141 56, som är Viktorias bostadsområde, är medelinkomsten 262 751 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,23 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Viktorias ingår. Viktorias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 120.
Viktoria bor tillsammans med 2 personer: Gianni Bello , Pantora Marko . Viktoria är inte gift.
Viktoria har namnsdag om 254 dagar och nästa födelsedag inträffar om 37 dagar då hon fyller 17 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 3 år och 37 dagar (en tisdag).
Namnet Viktoria är 'Latinskt namn (Victo´ria) med bet. ’seger’'.
Viktoria har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Viktoria i Sverige Viktoria Ronström i Hemse, Viktoria Vikström i Luleå och Viktoria Lind i Uppsala.
Informationen om Viktoria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Viktoria Bello
Var bor Viktoria?
Hur gammal är Viktoria?
Viktoria Bello är 16 år gammal och föddes den 7 augusti 2009. Hon fyller 17 år den 7 augusti.
Har Viktoria några bolagsengagemang?
Viktoria har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Viktoria några fordon?
Är Viktoria gift?
Viktoria är inte gift.
Vilket telefonnummer har Viktoria?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Viktoria.
Vilket stjärntecken har Viktoria?
Viktoria har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Viktoria folkbokförd?
Viktoria Bello är folkbokförd i Huddinge kommun.
Vilket län tillhör Viktoria?
Viktoria Bello tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Viktoria?
Viktoria Bello tillhör Flemingsbergs församling.