7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Arvid Olle Gustaf Hägerstrand

Årsinkomst: Kolla Arvids lön anonymt

Personnummer: 20090910- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 10 september 2009

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 31 augusti

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Arvid Olle Gustaf Hägerstrand

Förnamn: Arvid Olle Gustaf

Tilltalsnamn: Arvid

Efternamn: Hägerstrand

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-09-10

Gatuadress: Dyröd 170

Postnummer: 442 92

Postort: Romelanda

Distrikt: Romelanda

Församling: Romelanda församling (148208)

Kommun: Kungälv (1482)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Arvid

Arvid Hägerstrand är en man på 16 år som bor på Dyröd 170 i Romelanda. Arvids bostad är en villa på 170 kvm . Där har han bott i 16 år och 297 dagar sedan han flyttade in den 10 september 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Arvid

Informationen om Arvid kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Arvid Hägerstrand?

Vad tjänar Arvid?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Arvids
Kreditstatus?

Nyfiken på Arvids Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Dyröd 170

Latitud: 57.936910   |   Longitud: 11.991175

Registrerat på adressen


Dyröd 170
442 92 Romelanda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Arvid kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Arvid hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Arvids bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 170 kvm

Byggår: 1938

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Arvid har inga bolagsengagemang


Mer om Arvid


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 297 dagar)

Födelsedag

10 september (en torsdag om 68 dagar)

Födelsedatum

2009-09-10 (en torsdag för 6 141 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 68 dagar (en måndag)

Arvid Hägerstrand är en man på 16 år som bor på Dyröd 170 i Romelanda. Arvids bostad är en villa på 170 kvm . Där har han bott i 16 år och 297 dagar sedan han flyttade in den 10 september 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Arvids postnummer, 442 92, är medelinkomsten 424 731 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,78 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Arvid och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungälv där Arvid ingår. Arvids lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 98.

Arvid bor tillsammans med Daniel Hägerstrand. Han är en 50 årig man som flyttade in den 26 maj 2007 och har bott där totalt 19 år och 39 dagar. Han är inte gift.

På Arvids nästa födelsedag fyller han 17 år. Den inträffar om 68 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 68 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 58 dagar.

Namnet Arvid är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’örn’ och ’skog, träd’'.

Arvid har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Arvid i Sverige Arvid Lundberg i Skellefteå, Arvid Stark i Sollentuna och Arvid Stenbäcken i Göteborg.

Informationen om Arvid kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Arvid Hägerstrand