7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Eowyn Svea Lindaräng Ashcroft
Årsinkomst: Kolla Eowyns lön anonymt
Personnummer: 20090914-
Ålder: 16 år
Födelsedag: 14 september 2009
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 2 januari
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Eowyn Svea Lindaräng Ashcroft
Förnamn: Eowyn Svea
Tilltalsnamn: Eowyn
Efternamn: Ashcroft
Mellannamn: Lindaräng
Folkbokföring
Adressändring: 2025-07-29
Gatuadress: Tjudervägen 3
Postnummer: 756 47
Postort: Uppsala
Distrikt: Gottsunda
Församling: Gottsunda församling (038038)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Eowyn
Eowyn Lindaräng Ashcroft är en 16 årig kvinna och bosatt på Tjudervägen 3 i Uppsala. Hennes bostad är en villa på 140 kvm . Hon flyttade in på adressen den 29 juli 2025 och har sammanlagt bott där i 339 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Eowyn
Informationen om Eowyn kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tjudervägen 3
Registrerat på adressen
756 47 Uppsala
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Eowyn kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Eowyn hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Eowyns bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 140 kvm
Byggår: 1968
Bolagsengagemang | 0 st
Eowyn har inga bolagsengagemang
Mer om Eowyn
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
16 år (och 292 dagar)
Födelsedag
14 september (en måndag om 73 dagar)
Födelsedatum
2009-09-14 (en måndag för 6 136 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 3 år och 73 dagar (en fredag)
Eowyn Lindaräng Ashcroft är en 16 årig kvinna och bosatt på Tjudervägen 3 i Uppsala. Hennes bostad är en villa på 140 kvm . Hon flyttade in på adressen den 29 juli 2025 och har sammanlagt bott där i 339 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Eowyns bostadsområde, på postnummer 756 47, är 448 041 kr per år och 2,38 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Eowyns ingår. Eowyns lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 473.
Eowyn bor tillsammans med 3 personer: Anna Maria Lovisa Lindaräng , Elias Teixeira Gomes , Per-Johan Blomberg . Eowyn är inte gift.
Eowyns nästa födelsedag är om 73 dagar då hon fyller 17 år. Hennes namnsdag är om 183 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 3 år och 73 dagar (en fredag).
Namnet Svea är 'Svenskt namn, använt som allegorisk benämning på Sverige (Svea-rike ’svearnas rike’)'.
Eowyn har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eowyn i Sverige Eowyn Modig i Solna, Eowyn Wigström i Lund och Eowyn Lindaräng Ashcroft i Uppsala.
Informationen om Eowyn kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Eowyn Lindaräng Ashcroft
Var bor Eowyn?
Hur gammal är Eowyn?
Eowyn Lindaräng Ashcroft är 16 år gammal och föddes den 14 september 2009. Hon fyller 17 år den 14 september.
Har Eowyn några bolagsengagemang?
Eowyn har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Eowyn några fordon?
Är Eowyn gift?
Eowyn är inte gift.
Vilket telefonnummer har Eowyn?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Eowyn.
Vilket stjärntecken har Eowyn?
Eowyn har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Eowyn folkbokförd?
Eowyn Lindaräng Ashcroft är folkbokförd i Uppsala kommun.
Vilket län tillhör Eowyn?
Eowyn Lindaräng Ashcroft tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Eowyn?
Eowyn Lindaräng Ashcroft tillhör Gottsunda församling.