7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Carl Hugo Albin Löfberg

Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt

Personnummer: 20091005- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 5 oktober 2009

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 3 november

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Carl Hugo Albin Löfberg

Förnamn: Carl Hugo Albin

Tilltalsnamn: Carl

Efternamn: Löfberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-01-14

Gatuadress: Konvaljvägen 1

Postnummer: 665 34

Postort: Kil

Distrikt: Stora Kil

Församling: Stora Kils församling (171501)

Kommun: Kil (1715)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl

Carl Löfberg är en 16 årig man bosatt i Kil kommun. Han bor i en lägenhet på 76 kvm . Där har han bott i sammanlagt 13 år och 155 dagar sedan 14 januari 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Löfberg?

Vad tjänar Carl?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carls
Kreditstatus?

Nyfiken på Carls Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Konvaljvägen 1

Latitud: 59.512491   |   Longitud: 13.345409

Registrerat på adressen


Konvaljvägen 1
665 34 Kil

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carls bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 76 kvm

Byggår: 1992

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl har inga bolagsengagemang


Mer om Carl


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 256 dagar)

Födelsedag

05 oktober (en måndag om 109 dagar)

Födelsedatum

2009-10-05 (en måndag för 6 100 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 109 dagar (en fredag)

Carl Löfberg är en 16 årig man bosatt i Kil kommun. Han bor i en lägenhet på 76 kvm . Där har han bott i sammanlagt 13 år och 155 dagar sedan 14 januari 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Carls bostadsområde, på postnummer 665 34, har 3,92 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 378 328 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kil där Carls ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Carl bor tillsammans med en 50 årig kvinna vid namn Linda Furuhag. Hon registrerades på adressen den 14 januari 2013, och har bott där totalt 13 år och 155 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Carls födelsedag ska du gratulera honom om 109 dagar då han fyller 17 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 138 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 20 år om 3 år och 109 dagar (en fredag).

Namnet Hugo är 'Tyskt namn, kortform av bl.a. Hugibert (se Hubert)'.

Carl har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Carl i Sverige det senaste kvartalet är Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Löfberg