7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Knut Erik Hugo Thomasson

Årsinkomst: Kolla Hugos lön anonymt

Personnummer: 20091015- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 15 oktober 2009

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 3 november

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Knut Erik Hugo Thomasson

Förnamn: Knut Erik Hugo

Tilltalsnamn: Hugo

Efternamn: Thomasson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-08-12

Gatuadress: Stöcke 616

Postnummer: 905 81

Postort: Umeå

Distrikt: Teg

Församling: Tegs församling (248004)

Kommun: Umeå (2480)

Län: Västerbotten (24)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hugo

Hugo Thomasson är en 16 årig man bosatt i Umeå kommun. Han bor i en villa på 102 kvm . Där har han bott i sammanlagt 12 år och 326 dagar sedan 12 augusti 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hugo

Informationen om Hugo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hugo Thomasson?

Vad tjänar Hugo?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hugos
Kreditstatus?

Nyfiken på Hugos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stöcke 616

Latitud: 63.719293   |   Longitud: 20.218135

Registrerat på adressen


Stöcke 616
905 81 Umeå

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2001-11-10 (24 år) Ägare Lars Thomasson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2001-11-10 (24 år) Lars Thomasson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hugo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hugo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hugos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 102 kvm

Byggår: 2006

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hugo har inga bolagsengagemang


Mer om Hugo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 262 dagar)

Födelsedag

15 oktober (en torsdag om 103 dagar)

Födelsedatum

2009-10-15 (en torsdag för 6 106 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 103 dagar (en måndag)

Hugo Thomasson är en 16 årig man bosatt i Umeå kommun. Han bor i en villa på 102 kvm . Där har han bott i sammanlagt 12 år och 326 dagar sedan 12 augusti 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Hugos bostadsområde, på postnummer 905 81, har 2,67 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 425 856 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Umeå där Hugos ingår. Hugos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 142.

Hugo bor tillsammans med 3 personer: Elin Thomasson , Emelie Thomasson , Lars Thomasson . De har också en hund i bostaden som Hugo inte är ägare till. Han är inte gift.

Vill du fira Hugos födelsedag ska du gratulera honom om 103 dagar då han fyller 17 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 122 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 20 år om 3 år och 103 dagar (en måndag).

Namnet Hugo är 'Tyskt namn, kortform av bl.a. Hugibert (se Hubert)'.

Hugo har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Hugo i Sverige det senaste kvartalet är Hugo Mosshagen i Örebro, Hugo Petersson i Värnamo och Hugo Erlandsson i Göteborg.

Informationen om Hugo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hugo Thomasson