7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Nasri Adan Gadid

Årsinkomst: Kolla Nasris lön anonymt

Personnummer: 20091024- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 24 oktober 2009

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Nasri Adan Gadid

Förnamn: Nasri Adan

Tilltalsnamn: Nasri

Efternamn: Gadid

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-05-21

Gatuadress: Hjeltegatan 19 B lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 662 30

Postort: Åmål

Distrikt: Åmål

Församling: Åmåls församling (149201)

Kommun: Åmål (1492)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

C/O-adress: Åmål

Gatuadress: Hjeltegatan 19B lgh 1002

Postadress: 66230 Åmål

Mer om Nasri

Nasri Gadid är en 16 årig man och bosatt på Hjeltegatan 19 B lgh 1002 i Åmål. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 87 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 maj 2026 och har sammanlagt bott där i 46 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Hjeltegatan 19B lgh 1002 i Åmål. Läs mer om Nasri

Informationen om Nasri kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Nasri Gadid?

Vad tjänar Nasri?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nasris
Kreditstatus?

Nyfiken på Nasris Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hjeltegatan 19 B lgh 1002

Latitud: 59.049332   |   Longitud: 12.702780

Registrerat på adressen


Hjeltegatan 19 B lgh 1002
662 30 Åmål

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Nasri kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Nasri hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nasris bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 87 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Nasri har inga bolagsengagemang


Mer om Nasri


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 255 dagar)

Födelsedag

24 oktober (en lördag om 110 dagar)

Födelsedatum

2009-10-24 (en lördag för 6 099 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 110 dagar (en onsdag)

Nasri Gadid är en 16 årig man och bosatt på Hjeltegatan 19 B lgh 1002 i Åmål. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 87 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 maj 2026 och har sammanlagt bott där i 46 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Hjeltegatan 19B lgh 1002 i Åmål.

Medelinkomsten i Nasris bostadsområde, på postnummer 662 30, är 269 668 kr per år och 7,68 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Åmål där Nasris ingår. Nasris lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Nasri bor tillsammans med 3 personer: Isra Adan Gadid , Mako Hassan Saad , Gadid Buuk . Nasri är inte gift.

Nasris nästa födelsedag är om 110 dagar då han fyller 17 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 110 dagar (en onsdag).

Nasri har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nasri i Sverige Nasri Ali i Gävle, Nasri Hassan i Umeå och Nasri Ahmed Hassan i Göteborg.

Informationen om Nasri kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Nasri Gadid