7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Harald Reynir Hjartarson

Årsinkomst: Kolla Haralds lön anonymt

Personnummer: 20091109- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 9 november 2009

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 april

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Harald Reynir Hjartarson

Förnamn: Harald Reynir

Tilltalsnamn: Harald

Efternamn: Hjartarson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-11-30

Gatuadress: Rödekvägen 3

Postnummer: 635 06

Postort: Eskilstuna

Distrikt: Kafjärden

Församling: Kafjärdens församling (048421)

Kommun: Eskilstuna (0484)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Harald

Harald Hjartarson är en man på 16 år som bor på Rödekvägen 3 i Eskilstuna. Haralds bostad är en villa på 92 kvm . Där har han bott i 14 år och 218 dagar sedan han flyttade in den 30 november 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Harald

Informationen om Harald kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Harald Hjartarson?

Vad tjänar Harald?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Haralds
Kreditstatus?

Nyfiken på Haralds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rödekvägen 3

Latitud: 59.390923   |   Longitud: 16.679015

Registrerat på adressen


Rödekvägen 3
635 06 Eskilstuna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Harald kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Harald hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Haralds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 92 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Harald har inga bolagsengagemang


Mer om Harald


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 239 dagar)

Födelsedag

09 november (en måndag om 126 dagar)

Födelsedatum

2009-11-09 (en måndag för 6 083 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 126 dagar (en fredag)

Harald Hjartarson är en man på 16 år som bor på Rödekvägen 3 i Eskilstuna. Haralds bostad är en villa på 92 kvm . Där har han bott i 14 år och 218 dagar sedan han flyttade in den 30 november 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Haralds postnummer, 635 06, är medelinkomsten 384 597 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,45 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Harald och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Eskilstuna där Harald ingår. Haralds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 183.

Harald bor tillsammans med Emelia Perandersdotter. Hon är en 54 årig kvinna som flyttade in den 3 juni 2015 och har bott där totalt 11 år och 33 dagar. Han är inte gift.

På Haralds nästa födelsedag fyller han 17 år. Den inträffar om 126 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 126 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 269 dagar.

Namnet Harald är 'Nordiskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’(krigs)här’ och ’härskare’'.

Harald har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Harald i Sverige Harald Treutiger i Göteborg, Harald Holstmark i Vinninga och Harald Roos i Helsingborg.

Informationen om Harald kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Harald Hjartarson