7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-08-16

Baqer Muataz Abdulrazzaq Al-Shammari

Årsinkomst: Kolla Baqers lön anonymt

Personnummer: 20091115- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 15 november 2009

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Baqer Muataz Abdulrazzaq Al-Shammari

Förnamn: Baqer Muataz Abdulrazzaq

Tilltalsnamn: Baqer

Efternamn: Al-Shammari

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-08-10

Gatuadress: Näknavägen 5

Postnummer: 616 91

Postort: Åby

Distrikt: Kvillinge

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Baqer

Baqer Al-Shammari är en 16 årig man bosatt i Norrköping kommun. Han bor i ett lantbruk . Där har han bott i sammanlagt 6 dagar sedan 10 augusti 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Baqer

Informationen om Baqer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Baqer Al-Shammari?

Vad tjänar Baqer?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Baqers
Kreditstatus?

Nyfiken på Baqers Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Näknavägen 5
616 91 Åby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SCHÄFER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-07-08 (4 år) Ägare Muataz Al-Shammari Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-07-08 (4 år) Muataz Al-Shammari Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Baqer kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Baqer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Baqers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Baqer har inga bolagsengagemang


Mer om Baqer


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 274 dagar)

Födelsedag

15 november (en söndag om 91 dagar)

Födelsedatum

2009-11-15 (en söndag för 6 118 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 91 dagar (en torsdag)

Baqer Al-Shammari är en 16 årig man bosatt i Norrköping kommun. Han bor i ett lantbruk . Där har han bott i sammanlagt 6 dagar sedan 10 augusti 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Baqers bostadsområde, på postnummer 616 91, har 2,91 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 393 285 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Baqers ingår. Baqers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Baqer bor tillsammans med 2 personer: Muataz Al-Shammari , Dhuha Naser Halboos Al-Shammari . De har också en hund i bostaden som Baqer inte är ägare till. Han är inte gift.

Vill du fira Baqers födelsedag ska du gratulera honom om 91 dagar då han fyller 17 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 138 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 91 dagar (en torsdag).

Baqer har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Baqer i Sverige det senaste kvartalet är Baqer Rahimi i Skogås, Baqer Farttoosi i Linköping och Baqer Makki i Malmö.

Informationen om Baqer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Baqer Al-Shammari