7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Carl Erik Vasilij Olofsson

Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt

Personnummer: 20091129- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 29 november 2009

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 maj

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Carl Erik Vasilij Olofsson

Förnamn: Carl Erik Vasilij

Tilltalsnamn: Carl

Efternamn: Olofsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-12-19

Gatuadress: Flunsåsliden 26

Postnummer: 418 71

Postort: Göteborg

Distrikt: Lundby

Församling: Lundby församling (148017)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl

Carl Olofsson är en man på 16 år som bor på Flunsåsliden 26 i Göteborg. Carls bostad är en villa på 193 kvm . Där har han bott i 14 år och 198 dagar sedan han flyttade in den 19 december 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Olofsson?

Vad tjänar Carl?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carls
Kreditstatus?

Nyfiken på Carls Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Flunsåsliden 26

Latitud: 57.722243   |   Longitud: 11.918017

Registrerat på adressen


Flunsåsliden 26
418 71 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
COCKERPOO Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-07-06 (3 år) Ägare Nina Korsåsen Olofsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-07-06 (3 år) Nina Korsåsen Olofsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carls bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 193 kvm

Byggår: 1989

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl har inga bolagsengagemang


Mer om Carl


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 218 dagar)

Födelsedag

29 november (en söndag om 147 dagar)

Födelsedatum

2009-11-29 (en söndag för 6 062 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 147 dagar (en torsdag)

Carl Olofsson är en man på 16 år som bor på Flunsåsliden 26 i Göteborg. Carls bostad är en villa på 193 kvm . Där har han bott i 14 år och 198 dagar sedan han flyttade in den 19 december 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Carls postnummer, 418 71, är medelinkomsten 422 214 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,43 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Carl och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Carl ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 207.

Carl bor tillsammans med 4 personer: Lars Olofsson , Henrik Olofsson , Nina Korsåsen Olofsson , Krister Dahlkvist . På adressen finns en hund (som Carl inte är ägare till). Han är inte gift.

På Carls nästa födelsedag fyller han 17 år. Den inträffar om 147 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 147 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 317 dagar.

Namnet Erik är 'Nordiskt namn med bet. ’ensam härskare’'.

Carl har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Olofsson