7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Asem Asifi

Årsinkomst: Kolla Asems lön anonymt

Personnummer: 20091206- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 6 december 2009

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Asem Asifi

Förnamn: Asem

Tilltalsnamn: Asem

Efternamn: Asifi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-10-09

Gatuadress: Södra Hunnetorpsvägen 72 B lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 256 62

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Asem

Asem Asifi är en 16 årig man bosatt i Helsingborg kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 79 kvm . Där har han bott i sammanlagt 263 dagar sedan 9 oktober 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Asem

Informationen om Asem kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Asem Asifi?

Vad tjänar Asem?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Asems
Kreditstatus?

Nyfiken på Asems Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Södra Hunnetorpsvägen 72 B lgh 1101

Latitud: 56.045462   |   Longitud: 12.741152

Registrerat på adressen


Södra Hunnetorpsvägen 72 B lgh 1101
256 62 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Asem kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Asem hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Asems bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 79 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Asem har inga bolagsengagemang


Mer om Asem


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 205 dagar)

Födelsedag

06 december (en söndag om 160 dagar)

Födelsedatum

2009-12-06 (en söndag för 6 049 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 160 dagar (en torsdag)

Asem Asifi är en 16 årig man bosatt i Helsingborg kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 79 kvm . Där har han bott i sammanlagt 263 dagar sedan 9 oktober 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Asems bostadsområde, på postnummer 256 62, har 8,18 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 282 815 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Asems ingår. Asems lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 301.

Asem bor tillsammans med en 49 årig man vid namn Maroof Asifi. Han registrerades på adressen den 1 juli 2024, och har bott där totalt 1 år och 363 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Asems födelsedag ska du gratulera honom om 160 dagar då han fyller 17 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 160 dagar (en torsdag).

Asem har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Asem i Sverige det senaste kvartalet är Asem Aldabbagh i Skärholmen, Asem Aletha i Hudiksvall och Asem Saad i Västerås.

Informationen om Asem kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Asem Asifi