7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Elwin Castor Nemo Karlsson Henningsson
Årsinkomst: Kolla Elwins lön anonymt
Personnummer: 20100105-
Ålder: 16 år
Födelsedag: 5 januari 2010
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Elwin Castor Nemo Karlsson Henningsson
Förnamn: Elwin Castor Nemo
Tilltalsnamn: Elwin
Efternamn: Henningsson
Mellannamn: Karlsson
Folkbokföring
Adressändring: 2010-01-05
Gatuadress: Trädgårdsgatan 15
Postnummer: 265 71
Postort: Kvidinge
Distrikt: Kvidinge
Församling: Kvidinge församling (127703)
Kommun: Åstorp (1277)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Elwin
Elwin Karlsson Henningsson är en 16 årig man bosatt i Åstorp kommun. Han bor i en villa på 104 kvm . Där har han bott i sammanlagt 16 år och 173 dagar sedan 5 januari 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Elwin
Informationen om Elwin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Trädgårdsgatan 15
Registrerat på adressen
265 71 Kvidinge
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2019-06-01 (7 år) Ägare Håkan Karlsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-06-01 (7 år) | Håkan Karlsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Elwin kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Elwin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Elwins bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 104 kvm
Byggår: 1931
Bolagsengagemang | 0 st
Elwin har inga bolagsengagemang
Mer om Elwin
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
16 år (och 173 dagar)
Födelsedag
05 januari (en tisdag om 192 dagar)
Födelsedatum
2010-01-05 (en tisdag för 6 017 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 3 år och 192 dagar (en lördag)
Elwin Karlsson Henningsson är en 16 årig man bosatt i Åstorp kommun. Han bor i en villa på 104 kvm . Där har han bott i sammanlagt 16 år och 173 dagar sedan 5 januari 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Elwins bostadsområde, på postnummer 265 71, har 9,05 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 313 477 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Åstorp där Elwins ingår. Elwins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.
Elwin bor tillsammans med 3 personer: Sara Karlsson Henningsson , Linnaea Karlsson Henningsson , Håkan Karlsson . De har också en hund i bostaden som Elwin inte är ägare till. Han är inte gift.
Vill du fira Elwins födelsedag ska du gratulera honom om 192 dagar då han fyller 17 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 192 dagar (en lördag).
Elwin har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Elwin i Sverige det senaste kvartalet är Elwin Gustafsson i Skellefteå, Elwin Vennström i Malmberget och Elwin Svärd i Lit.
Informationen om Elwin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Elwin Karlsson Henningsson
Var bor Elwin?
Hur gammal är Elwin?
Elwin Karlsson Henningsson är 16 år gammal och föddes den 5 januari 2010. Han fyller 17 år den 5 januari.
Har Elwin några bolagsengagemang?
Elwin har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Elwin några fordon?
Är Elwin gift?
Elwin är inte gift.
Vilket telefonnummer har Elwin?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Elwin.
Vilket stjärntecken har Elwin?
Elwin har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Elwin folkbokförd?
Elwin Karlsson Henningsson är folkbokförd i Åstorp kommun.
Vilket län tillhör Elwin?
Elwin Karlsson Henningsson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Elwin?
Elwin Karlsson Henningsson tillhör Kvidinge församling.