7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-26
Sebastian Sven Ljunggren
Årsinkomst: Kolla Sebastians lön anonymt
Personnummer: 20100114-
Ålder: 16 år
Födelsedag: 14 januari 2010
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 20 januari
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Sebastian Sven Ljunggren
Förnamn: Sebastian Sven
Tilltalsnamn: Sebastian
Efternamn: Ljunggren
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2010-01-14
Gatuadress: Floget 437
Postnummer: 461 93
Postort: Västra Tunhem
Distrikt: Västra Tunhem
Församling: Västra Tunhems församling (148709)
Kommun: Vänersborg (1487)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Sebastian
Sebastian Ljunggren är en 16 årig man och bosatt på Floget 437 i Västra Tunhem. Hans bostad är en villa på 141 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 januari 2010 och har sammanlagt bott där i 16 år och 163 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sebastian
Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Floget 437
Registrerat på adressen
461 93 Västra Tunhem
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2023-09-08 (2 år) Ägare Therese Ljunggren Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2023-09-08 (2 år) | Therese Ljunggren | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sebastian kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sebastian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sebastians bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 141 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Sebastian har inga bolagsengagemang
Mer om Sebastian
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
16 år (och 163 dagar)
Födelsedag
14 januari (en torsdag om 202 dagar)
Födelsedatum
2010-01-14 (en torsdag för 6 007 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 3 år och 202 dagar (en måndag)
Sebastian Ljunggren är en 16 årig man och bosatt på Floget 437 i Västra Tunhem. Hans bostad är en villa på 141 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 januari 2010 och har sammanlagt bott där i 16 år och 163 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Sebastians bostadsområde, på postnummer 461 93, är 403 824 kr per år och 2,85 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Vänersborg där Sebastians ingår. Sebastians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.
Sebastian bor tillsammans med 2 personer: Therese Ljunggren , Michael Ljunggren . På adressen finns också en hund registrerad som Sebastian inte är ägare till. Sebastian är inte gift.
Sebastians nästa födelsedag är om 202 dagar då han fyller 17 år. Hans namnsdag är om 208 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 202 dagar (en måndag).
Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.
Sebastian har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sebastian i Sverige Sebastian Lundborg i Stockholm, Sebastian Hammarberg i Kungsgården och Sebastian Lindqvist i Stockholm.
Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sebastian Ljunggren
Var bor Sebastian?
Hur gammal är Sebastian?
Sebastian Ljunggren är 16 år gammal och föddes den 14 januari 2010. Han fyller 17 år den 14 januari.
Har Sebastian några bolagsengagemang?
Sebastian har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sebastian några fordon?
Är Sebastian gift?
Sebastian är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sebastian?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sebastian.
Vilket stjärntecken har Sebastian?
Sebastian har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Sebastian folkbokförd?
Sebastian Ljunggren är folkbokförd i Vänersborg kommun.
Vilket län tillhör Sebastian?
Sebastian Ljunggren tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Sebastian?
Sebastian Ljunggren tillhör Västra Tunhems församling.