7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Harry Åke Lönander

Årsinkomst: Kolla Harrys lön anonymt

Personnummer: 20100130- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 30 januari 2010

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 oktober

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Harry Åke Lönander

Förnamn: Harry Åke

Tilltalsnamn: Harry

Efternamn: Lönander

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-01-21

Gatuadress: Björkliden 5

Postnummer: 571 68

Postort: Malmbäck

Distrikt: Malmbäck

Församling: Malmbäcks församling (068209)

Kommun: Nässjö (0682)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Harry

Harry Lönander är en man på 16 år som bor på Björkliden 5 i Malmbäck. Harrys bostad är en villa på 110 kvm . Där har han bott i 13 år och 158 dagar sedan han flyttade in den 21 januari 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Harry

Informationen om Harry kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Harry Lönander?

Vad tjänar Harry?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Harrys
Kreditstatus?

Nyfiken på Harrys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Björkliden 5

Latitud: 57.574789   |   Longitud: 14.463530

Registrerat på adressen


Björkliden 5
571 68 Malmbäck

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Harry kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Harry hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Harrys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 110 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Harry har inga bolagsengagemang


Mer om Harry


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 149 dagar)

Födelsedag

30 januari (en lördag om 216 dagar)

Födelsedatum

2010-01-30 (en lördag för 5 993 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 216 dagar (en onsdag)

Harry Lönander är en man på 16 år som bor på Björkliden 5 i Malmbäck. Harrys bostad är en villa på 110 kvm . Där har han bott i 13 år och 158 dagar sedan han flyttade in den 21 januari 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Harrys postnummer, 571 68, är medelinkomsten 337 714 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,59 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Harry och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Nässjö där Harry ingår. Harrys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.

Harry bor tillsammans med Jonatan Myrspång. Han är en 39 årig man som flyttade in den 21 januari 2013 och har bott där totalt 13 år och 158 dagar. Han är inte gift.

På Harrys nästa födelsedag fyller han 17 år. Den inträffar om 216 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 216 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 104 dagar.

Namnet Harry är 'Engelsk smekform av Henry (= Henrik)'.

Harry har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Harry i Sverige Harry Franzén i Röstånga, Harry Liv i Jönköping och Harry Flam i Stockholm.

Informationen om Harry kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Harry Lönander