7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-14
Ameen Hamod
Årsinkomst: Kolla Ameens lön anonymt
Personnummer: 20100201-
Ålder: 16 år
Födelsedag: 1 februari 2010
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Ameen Hamod
Förnamn: Ameen
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hamod
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-03-01
Gatuadress: Ormvråksvägen 14 A bv
Postnummer: 311 39
Postort: Falkenberg
Distrikt: Stafsinge
Församling: Stafsinge församling (138208)
Kommun: Falkenberg (1382)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ameen Hamod är 16 år och bosatt på Ormvråksvägen 14 A bv i Falkenberg. Han bor i en lägenhet på 109 kvm . Där har han bott i 3 år och 105 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ormvråksvägen 14 A bv
Registrerat på adressen
311 39 Falkenberg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ameen kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ameen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ameens bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 109 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Ameen har inga bolagsengagemang
Mer om Ameen
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
16 år (och 133 dagar)
Födelsedag
01 februari (en måndag om 232 dagar)
Födelsedatum
2010-02-01 (en måndag för 5 977 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 3 år och 232 dagar (en fredag)
Ameen Hamod är 16 år och bosatt på Ormvråksvägen 14 A bv i Falkenberg. Han bor i en lägenhet på 109 kvm . Där har han bott i 3 år och 105 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 311 39, är medelinkomsten 328 057 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,52 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Falkenberg där Ameen ingår. Ameens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.
Ameen bor tillsammans med 3 personer: Khadija Aljokhadar , Yaser Hamod , Diyala Hamod . Han är inte gift.
Ameen fyller 17 år om 232 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 201 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 20 år om 3 år och 232 dagar (en fredag).
Ameen har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ameen i Sverige Ameen Almaghrabi i Djura, Ameen Salar i Uppsala och Ameen Al-Khameesi i Eskilstuna.
Informationen om Ameen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.