7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Mohamed Jamal Abdi

Årsinkomst: Kolla Mohameds lön anonymt

Personnummer: 20100429- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 29 april 2010

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Mohamed Jamal Abdi

Förnamn: Mohamed Jamal

Tilltalsnamn: Mohamed

Efternamn: Abdi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-08-01

Gatuadress: Östergårdsplan 10 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 507 60

Postort: Borås

Distrikt: Borås Gustav Adolf

Församling: Borås Gustav Adolfs församling (149002)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Mohamed

Mohamed Abdi är en man på 16 år som bor på Östergårdsplan 10 lgh 1002 i Borås. Mohameds bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har han bott i 1 år och 345 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Mohamed

Informationen om Mohamed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohamed Abdi?

Vad tjänar Mohamed?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohameds
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohameds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Östergårdsplan 10 lgh 1002

Latitud: 57.707930   |   Longitud: 12.970499

Registrerat på adressen


Östergårdsplan 10 lgh 1002
507 60 Borås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohamed kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohamed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohameds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 78 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1958

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohamed har inga bolagsengagemang


Mer om Mohamed


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 74 dagar)

Födelsedag

29 april (en torsdag om 291 dagar)

Födelsedatum

2010-04-29 (en torsdag för 5 918 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 291 dagar (en måndag)

Mohamed Abdi är en man på 16 år som bor på Östergårdsplan 10 lgh 1002 i Borås. Mohameds bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har han bott i 1 år och 345 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Mohameds postnummer, 507 60, är medelinkomsten 346 920 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,47 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mohamed och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Mohamed ingår. Mohameds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 173.

Mohamed bor tillsammans med Fardus Abdullahi Issa. Hon är en 37 årig kvinna som flyttade in den 1 augusti 2024 och har bott där totalt 1 år och 345 dagar. Han är inte gift.

På Mohameds nästa födelsedag fyller han 17 år. Den inträffar om 291 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 291 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 173 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Mohamed har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohamed i Sverige Mohamed Muse i Göteborg, Mohamed El Bakkouchi i Skärholmen och Mohamed Hasan Abukar i Linköping.

Informationen om Mohamed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohamed Abdi