7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-21

Farhan Azam

Årsinkomst: Kolla Farhans lön anonymt

Personnummer: 20100503- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 3 maj 2010

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Farhan Azam

Förnamn: Farhan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Azam

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-06-01

Gatuadress: Mångatan 3

Postnummer: 195 58

Postort: Märsta

Distrikt: Valsta

Församling: Valsta församling (019112)

Kommun: Sigtuna (0191)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Farhan Azam är en 16 årig man och bosatt på Mångatan 3 i Märsta. Hans bostad är ett kedjehus på 136 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juni 2026 och har sammanlagt bott där i 20 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Farhan Azam?

Vad tjänar Farhan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Farhans
Kreditstatus?

Nyfiken på Farhans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Mångatan 3

Latitud: 59.609877   |   Longitud: 17.823156

Registrerat på adressen


Mångatan 3
195 58 Märsta

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Exotik Mart Sverige AB Status Aktiv
Ansvarig Muhammad Adnan Ismail (VD) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Muhammad Adnan Ismail (VD) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Farhan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Farhan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Farhans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 136 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Farhan har inga bolagsengagemang


Mer om Farhan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 49 dagar)

Födelsedag

03 maj (en måndag om 316 dagar)

Födelsedatum

2010-05-03 (en måndag för 5 893 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 316 dagar (en fredag)

Farhan Azam är en 16 årig man och bosatt på Mångatan 3 i Märsta. Hans bostad är ett kedjehus på 136 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juni 2026 och har sammanlagt bott där i 20 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Farhans bostadsområde, på postnummer 195 58, är 314 336 kr per år och 6,96 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sigtuna där Farhans ingår. Farhans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 96.

Farhan bor tillsammans med 5 personer: Sadia Parveen , Ghazal Noor Amar , Muhammad Ali Azam , Muhammad Adnan Ismail , Muhammad Sufian . Farhan är inte gift.

Farhans nästa födelsedag är om 316 dagar då han fyller 17 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 194 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 316 dagar (en fredag).

Farhan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Farhan i Sverige Farhan Bakhtyari i Huddinge, Farhan Hassan i Västerås och Farhan Ali i Huddinge.

Informationen om Farhan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Farhan Azam