7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-18

Sebastian Porcires Salhammar

Årsinkomst: Kolla Sebastians lön anonymt

Personnummer: 20100514- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 14 maj 2010

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 20 januari

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Sebastian Porcires Salhammar

Förnamn: Sebastian

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Salhammar

Mellannamn: Porcires

Folkbokföring

Adressändring: 2012-12-01

Gatuadress: Älvsborgsgatan 50 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 414 52

Postort: Göteborg

Distrikt: Göteborgs Karl Johan

Församling: Göteborgs Carl Johans församling (148013)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sebastian Porcires Salhammar är en 16 årig man och bosatt på Älvsborgsgatan 50 lgh 1001 i Göteborg. Han flyttade in på adressen den 1 december 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 199 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sebastian Salhammar?

Vad tjänar Sebastian?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sebastians
Kreditstatus?

Nyfiken på Sebastians Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Älvsborgsgatan 50 lgh 1001

Latitud: 57.686447   |   Longitud: 11.918596

Registrerat på adressen


Älvsborgsgatan 50 lgh 1001
414 52 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sebastian kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sebastian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Sebastian har inga bolagsengagemang


Mer om Sebastian


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 35 dagar)

Födelsedag

14 maj (en fredag om 330 dagar)

Födelsedatum

2010-05-14 (en fredag för 5 879 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 330 dagar (en tisdag)

Sebastian Porcires Salhammar är en 16 årig man och bosatt på Älvsborgsgatan 50 lgh 1001 i Göteborg. Han flyttade in på adressen den 1 december 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 199 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sebastians bostadsområde, på postnummer 414 52, är 339 790 kr per år och 6,49 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Sebastians ingår. Sebastians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 173.

Förutom Sebastian bor också Maria Porcires på adressen. Där har hon bott i 13 år och 199 dagar sedan hon först registrerades där den 1 december 2012. Sebastian är inte gift.

Sebastians nästa födelsedag är om 330 dagar då han fyller 17 år. Hans namnsdag är om 216 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 330 dagar (en tisdag).

Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.

Sebastian har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sebastian i Sverige Sebastian Lundborg i Stockholm, Sebastian Hammarberg i Kungsgården och Sebastian Lindqvist i Stockholm.

Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sebastian Porcires Salhammar