7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Henry Bo Walter Björnsson

Årsinkomst: Kolla Henrys lön anonymt

Personnummer: 20100519- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 19 maj 2010

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 19 januari

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Henry Bo Walter Björnsson

Förnamn: Henry Bo Walter

Tilltalsnamn: Henry

Efternamn: Björnsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-09-30

Gatuadress: Timmermansgatan 8 D

Postnummer: 753 33

Postort: Uppsala

Distrikt: Uppsala domkyrkodistrikt

Församling: Uppsala domkyrkoförsamling (038001)

Kommun: Uppsala (0380)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Henry

Henry Björnsson är en man på 16 år som bor på Timmermansgatan 8 D i Uppsala. Henrys bostad är ett radhus på 115 kvm . Där har han bott i 6 år och 281 dagar sedan han flyttade in den 30 september 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Henry

Informationen om Henry kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Henry Björnsson?

Vad tjänar Henry?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Henrys
Kreditstatus?

Nyfiken på Henrys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Timmermansgatan 8 D

Latitud: 59.866134   |   Longitud: 17.634685

Registrerat på adressen


Timmermansgatan 8 D
753 33 Uppsala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Henry kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Henry hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Henrys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 115 kvm

Byggår: 1986

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Henry har inga bolagsengagemang


Mer om Henry


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 50 dagar)

Födelsedag

19 maj (en onsdag om 315 dagar)

Födelsedatum

2010-05-19 (en onsdag för 5 894 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 315 dagar (en söndag)

Henry Björnsson är en man på 16 år som bor på Timmermansgatan 8 D i Uppsala. Henrys bostad är ett radhus på 115 kvm . Där har han bott i 6 år och 281 dagar sedan han flyttade in den 30 september 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Henrys postnummer, 753 33, är medelinkomsten 378 299 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,24 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Henry och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Henry ingår. Henrys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 272.

Henry bor tillsammans med 3 personer: Estrid Josefsson Gradin , Ulrika Eva Maria Björnsson , Magnus Josefsson . Han är inte gift.

På Henrys nästa födelsedag fyller han 17 år. Den inträffar om 315 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 315 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 195 dagar.

Henry har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henry i Sverige Henry Larsson i Malmö, Henry Cederholm i Halmstad och Henry Juhojuntti i Haparanda.

Informationen om Henry kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Henry Björnsson