7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Farooq Feras Al-Baz

Årsinkomst: Kolla Farooqs lön anonymt

Personnummer: 20100524- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 24 maj 2010

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Farooq Feras Al-Baz

Förnamn: Farooq Feras

Tilltalsnamn: Farooq

Efternamn: Al-Baz

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-07-30

Gatuadress: Njords väg 18

Postnummer: 611 50

Postort: Nyköping

Distrikt: Tuna

Församling: Kiladalens församling (048007)

Kommun: Nyköping (0480)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Farooq

Farooq Al-Baz är en 16 årig man och bosatt på Njords väg 18 i Nyköping. Hans bostad är en villa på 164 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 juli 2016 och har sammanlagt bott där i 9 år och 328 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Farooq

Informationen om Farooq kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Farooq Al-Baz?

Vad tjänar Farooq?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Farooqs
Kreditstatus?

Nyfiken på Farooqs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Njords väg 18

Latitud: 58.744378   |   Longitud: 16.863613

Registrerat på adressen


Njords väg 18
611 50 Nyköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Farooq kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Farooq hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Farooqs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 164 kvm

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Farooq har inga bolagsengagemang


Mer om Farooq


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 30 dagar)

Födelsedag

24 maj (en måndag om 335 dagar)

Födelsedatum

2010-05-24 (en måndag för 5 874 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 335 dagar (en fredag)

Farooq Al-Baz är en 16 årig man och bosatt på Njords väg 18 i Nyköping. Hans bostad är en villa på 164 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 juli 2016 och har sammanlagt bott där i 9 år och 328 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Farooqs bostadsområde, på postnummer 611 50, är 392 186 kr per år och 1,45 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Nyköping där Farooqs ingår. Farooqs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.

Farooq bor tillsammans med 5 personer: Layla Al-Baz , Enas Mohamed , Feras Al-Baz , Mamoon Al-Baz , Mayar Al-Baz . Farooq är inte gift.

Farooqs nästa födelsedag är om 335 dagar då han fyller 17 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 335 dagar (en fredag).

Farooq har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Farooq i Sverige Farooq Obayes i Trollhättan, Farooq Qader i Angered och Farooq Bhalli i Järfälla.

Informationen om Farooq kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Farooq Al-Baz