7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-18
Mio Lionel Selar
Årsinkomst: Kolla Mios lön anonymt
Personnummer: 20100602-
Ålder: 16 år
Födelsedag: 2 juni 2010
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Mio Lionel Selar
Förnamn: Mio Lionel
Tilltalsnamn: Mio
Efternamn: Selar
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2010-06-02
Gatuadress: Norra Stommen 218
Postnummer: 438 32
Postort: Landvetter
Distrikt: Landvetter
Församling: Landvetters församling (140102)
Kommun: Härryda (1401)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Mio
Mio Selar är 16 år och bosatt på Norra Stommen 218 i Landvetter. Han bor i ett radhus på 145 kvm . Där har han bott i 16 år och 16 dagar sedan han flyttade in den 2 juni 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Mio
Informationen om Mio kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Norra Stommen 218
Registrerat på adressen
438 32 Landvetter
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2025-04-28 (1 år) Ägare Lisa Selar Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2025-04-28 (1 år) | Lisa Selar | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Mio kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Mio hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Mios bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 145 kvm
Byggår: 1969
Bolagsengagemang | 0 st
Mio har inga bolagsengagemang
Mer om Mio
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
16 år (och 16 dagar)
Födelsedag
02 juni (en onsdag om 349 dagar)
Födelsedatum
2010-06-02 (en onsdag för 5 860 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 3 år och 349 dagar (en söndag)
Mio Selar är 16 år och bosatt på Norra Stommen 218 i Landvetter. Han bor i ett radhus på 145 kvm . Där har han bott i 16 år och 16 dagar sedan han flyttade in den 2 juni 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 438 32, är medelinkomsten 383 596 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,94 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Härryda där Mio ingår. Mios lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 55.
Mio bor tillsammans med Lisa Selar. Hon har bott på Norra Stommen 218 i totalt 18 år och 232 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 29 oktober 2007. Det finns även en hund på Mios adress som han inte är ägare till. Han är inte gift.
Mio fyller 17 år om 349 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 197 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 20 år om 3 år och 349 dagar (en söndag).
Mio har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mio i Sverige Mio Olert i Söråker, Mio Graf i Kungsängen och Mio Emanuelsson i Göteborg.
Informationen om Mio kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Mio Selar
Var bor Mio?
Hur gammal är Mio?
Mio Selar är 16 år gammal och föddes den 2 juni 2010. Han fyller 17 år den 2 juni.
Har Mio några bolagsengagemang?
Mio har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Mio några fordon?
Är Mio gift?
Mio är inte gift.
Vilket telefonnummer har Mio?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Mio.
Vilket stjärntecken har Mio?
Mio har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Mio folkbokförd?
Mio Selar är folkbokförd i Härryda kommun.
Vilket län tillhör Mio?
Mio Selar tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Mio?
Mio Selar tillhör Landvetters församling.