7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Ghaith Alhabbal

Personnummer: 20100613- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 13 juni 2010

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Ghaith Alhabbal

Förnamn: Ghaith

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alhabbal

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-09-01

Gatuadress: Grönedegatan 20

Postnummer: 590 37

Postort: Kisa

Distrikt: Kisa

Församling: Kisa församling (051302)

Kommun: Kinda (0513)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ghaith Alhabbal är en 16 årig man och bosatt på Grönedegatan 20 i Kisa. Hans bostad är en villa på 164 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 september 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 297 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ghaith Alhabbal?

Vad tjänar Ghaith?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ghaiths
Kreditstatus?

Nyfiken på Ghaiths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Grönedegatan 20

Latitud: 57.988061   |   Longitud: 15.627797

Registrerat på adressen


Grönedegatan 20
590 37 Kisa

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ghaith kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ghaith hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ghaiths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 164 kvm

Byggår: 1951

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ghaith har inga bolagsengagemang


Mer om Ghaith


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 12 dagar)

Födelsedag

13 juni (en söndag om 353 dagar)

Födelsedatum

2010-06-13 (en söndag för 5 856 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 353 dagar (en torsdag)

Ghaith Alhabbal är en 16 årig man och bosatt på Grönedegatan 20 i Kisa. Hans bostad är en villa på 164 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 september 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 297 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Ghaiths bostadsområde, på postnummer 590 37, är 335 954 kr per år och 7,48 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kinda där Ghaiths ingår.

Ghaith bor tillsammans med 4 personer: Eyad Al Habbal , Ayla Al Habbal , Laila Al Sharif , Owais Al Habbal . Ghaith är inte gift.

Ghaiths nästa födelsedag är om 353 dagar då han fyller 17 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 353 dagar (en torsdag).

Ghaith har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ghaith i Sverige Ghaith Al-Tameemi i Gävle, Ghaith Hasun i Skärholmen och Ghaith Razooqi i Linköping.

Informationen om Ghaith kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ghaith Alhabbal