7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Lazo Helmi

Personnummer: 20100617- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 17 juni 2010

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Lazo Helmi

Förnamn: Lazo

Tilltalsnamn: Lazo

Efternamn: Helmi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-08-27

Gatuadress: Blåbärsgatan 29

Postnummer: 212 29

Postort: Malmö

Distrikt: Husie

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lazo

Lazo Helmi är 16 år gammal och bor på Blåbärsgatan 29 i Malmö. Hans bostad är ett kedjehus på 130 kvm . Där har han bott i 12 år och 297 dagar sedan han flyttade in den 27 augusti 2013. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lazo

Informationen om Lazo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lazo Helmi?

Vad tjänar Lazo?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lazos
Kreditstatus?

Nyfiken på Lazos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Blåbärsgatan 29

Latitud: 55.593868   |   Longitud: 13.055255

Registrerat på adressen


Blåbärsgatan 29
212 29 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lazo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lazo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lazos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 130 kvm

Byggår: 1975

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lazo har inga bolagsengagemang


Mer om Lazo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 3 dagar)

Födelsedag

17 juni (en torsdag om 362 dagar)

Födelsedatum

2010-06-17 (en torsdag för 5 847 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 362 dagar (en måndag)

Lazo Helmi är 16 år gammal och bor på Blåbärsgatan 29 i Malmö. Hans bostad är ett kedjehus på 130 kvm . Där har han bott i 12 år och 297 dagar sedan han flyttade in den 27 augusti 2013. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 212 29, som är Lazos bostadsområde, är medelinkomsten 358 830 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,25 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Lazos ingår.

Lazo bor tillsammans med 4 personer: Aro Helmi , Dashte Hama Rashed , Banu Nouri , Asso Helmi . Lazo är inte gift.

Lazo har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 195 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 362 dagar då han fyller 17 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 362 dagar (en måndag).

Lazo har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lazo i Sverige Lazo Muhedin i Bohus, Lazo Prangasevic i Göteborg och Lazo Akam i Malmö.

Informationen om Lazo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lazo Helmi