7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-08-31

Abdul Basit Abed

Personnummer: 20100727- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 27 juli 2010

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Abdul Basit Abed

Förnamn: Abdul Basit

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abed

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-03-29

Gatuadress: Värdshusvägen 14 lgh 1406

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 6 från vänster

Postnummer: 145 50

Postort: Norsborg

Distrikt: Botkyrka

Församling: Botkyrka församling (012701)

Kommun: Botkyrka (0127)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Abdul Basit Abed är 16 år gammal och bor på Värdshusvägen 14 lgh 1406 i Norsborg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 45 kvm . Där har han bott i 155 dagar sedan han flyttade in den 29 mars 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Abdul Basit Abed?

Vad tjänar Abdul Basit?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Abdul Basits
Kreditstatus?

Nyfiken på Abdul Basits Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Värdshusvägen 14 lgh 1406

Latitud: 59.247538   |   Longitud: 17.863798

Registrerat på adressen


Värdshusvägen 14 lgh 1406
145 50 Norsborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Abdul Basit kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Abdul Basit hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Abdul Basits bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 45 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Abdul Basit har inga bolagsengagemang


Mer om Abdul Basit


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 35 dagar)

Födelsedag

27 juli (en tisdag om 330 dagar)

Födelsedatum

2010-07-27 (en tisdag för 5 879 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 330 dagar (en lördag)

Abdul Basit Abed är 16 år gammal och bor på Värdshusvägen 14 lgh 1406 i Norsborg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 45 kvm . Där har han bott i 155 dagar sedan han flyttade in den 29 mars 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 145 50, som är Abdul Basits bostadsområde, är medelinkomsten 237 988 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,72 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Abdul Basits ingår.

Abdul Basit bor tillsammans med 2 personer: Zarpana Hussain Khil , Javed Abid . Abdul Basit är inte gift.

Abdul Basit har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 123 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 330 dagar då han fyller 17 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 330 dagar (en lördag).

Abdul Basit har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Abdul Basit i Sverige Abdul Hasbini i Örebro, Basit Miralimov i Skogås och Basit Kazimi i Kungsbacka.

Informationen om Abdul Basit kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Abdul Basit Abed